החדש שלנו מערכת ההצבעה ולמה זה היה נחוץ

החדש שלנו מערכת ההצבעה ולמה זה היה נחוץ

GSMArena.com זה המקום למצוא הכל על הטלפון – המפרט שלו, כמובן, אבל גם מה אחרים חושבים על זה. בגלגולים הקודמים של האתר שלנו משתמשים יש לתת 1-10 קולות בשלוש קטגוריות, אבל עם האחרונה מחדש עלינו לנטוש את המערכת.

רבים מכם לפספס את זה, אבל לעשות קצת ניתוח על המספרים הנתונים שלנו למדנו כי אלה הדירוג הציונים לא שימושיות. כמו שהם נראים. הציונים הם תלויים יותר את הפופולריות של הטלפון (או כמה אנשים אוהבים לשנוא את זה) מאשר בפועל האיכות של הטלפון עצמו.

זה הפך את הכל תחרות פופולריות, יתר על המידה משתמשים נאמן ייתן אוטומטית 10, אבל הם גם יוצאים מגדרם כדי לתת 1s כדי להתחרות טלפונים. אנחנו מעדיפים בהרבה המטרה ומספרים את הישן מערכת ההצבעה פשוט לא לחתוך את זה, המספרים היו גם מוטה על ידי כמה מסור מאוד מעריציםטוב, נו. אחותי.

לפני שלוש שנים הצענו – וניסיון – שינוי. החלטנו (עם קלט ממך) כדי לאפשר רק למשתמשים רשומים להצביע על מנת לרסן את הגרוע ביותר של fanboy ההצבעה. וזה עבד, במשך זמן מה. אבל בקרוב את מאבקי התחיל שוב ושוב את הדירוג הגבוה ביותר היו טלפונים אלה עם הכי הרבה אוהדים נאמן, ולא מחפש את הטוב ביותר או ביצוע אלה.

עם האחרון שלנו מחדש עלינו לנטוש את המערכת הישנה והחליפו את זה עם זה רק מאפשר אינטראקציות חיוביות. אתה יכול להכות להיות אוהד כפתור הטלפון של דף זה (אתה צריך חשבון הראשון), זה מראה שאתם באמת אכפת לי על זה. חוסר שלילי קולות אומר טרולים לא יכול לשבש לא קשור טלפונים דווקא.

יותר טוב, עכשיו זה קל לבדוק האהוב עליך טלפונים מתוך דף החשבון שלך – הם כולם מופיעים שם. זהו גם המקום כדי לבדוק את התשובות שקיבלתם, אז אתה יכול להמשיך את השיחה.

אתה יכול להציג חשבונות של אנשים אחרים גם. זה יראה לך מה טלפונים הם שורי וגם נתונים סטטיסטיים כמו מספר התגובות הן פורסם (ולקרוא כמה מהם), בתוספת כמה upvotes שהם קיבלו.

זה עושה את זה הרבה יותר קל ללמוד יותר על החברים שלכם commenters ואנחנו חושבים לשפר את GSMArena הקהילה. אנחנו יודעים כמה אתה מתגעגע Disqus מדי, אבל לא הייתה דרך לשלב את זה בחוזקה עם האתר שלנו.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.