הערה סמסונג גלקסי 5 עכשיו מצטייר מפורט על הידיים תמונות

הערה סמסונג גלקסי 5 עכשיו מצטייר מפורט על הידיים תמונות

סמסונג גרנד החשיפה של גלקסי 5 יקרה בשבוע הבא, ב-13 באוגוסט. וככל שאנו מתקרבים זה, אנחנו רואים את זה דליפה מימין ומשמאל, מספר פעמים ביום אפילו.

זה לא היה כל כך מזמן, כאשר ראינו את זה מקבל השוותה, ומכאן שיש את כל המפרט שלה נחשף. ועכשיו יש לנו סט חדש של תמונות להסתכל.

כפי שאתה יכול לראות, את הדימום הזה הוא על כל הולך על הידיים עם טלפון חכם, צילום חיה יחידה מכל זווית אפשרית. זה כנראה המראה הטוב ביותר שהיה לנו, לפחות אם אנחנו מדברים על ההפעלה בפועל המכשיר.

בשלב זה יש באמת אין הפתעות עבור סמסונג להכריז, כשמדובר הטופס בכל מקרה. לגבי המפרט, שוב הטלפון הוא אמר לבוא עם קפיץ חריץ ה-S Pen, רגיל יציאת USB (סוג C-כאן, למרבה הצער), 4GB של זיכרון RAM, אין חריץ לכרטיס SD, ו-32 / 64 / 128GB של שטח אחסון.

את הסוללה תהיה ככל הנראה תהיה 3,000 mAh שאינה נשלפת תא, אשר הוא קטן יותר מאשר אלה בהערה 5 של קודמיו – אבל משהו שראינו בעבר עם ה – Galaxy S6 ספורט תא קטן יותר מאשר S5.

ואם כבר מדברים על ה-Galaxy S6, הערה 5 נראה כמו גרסא מוגדלת של זה, עם הוסיף עקומות אחורי זכוכית אשר עשוי לעשות את זה יותר קל להתמודד עם.

בתחום התוכנה, ה-TouchWiz בגרסה המותקנת על הערה 5 יאפשר לך להתאים אישית את פיקוד חיל האוויר, תפריט, כפי שאתה יכול לראות בתמונה הראשונה סט של תמונות (איפה Instagram היא חלק מהאפשרויות). פיקוד האוויר מופיעה כאשר אתה לוקח את עט S מתוך המחבוא שלה בתוך הטלפון.

אחרים בעבר חשף את המפרט 5.7 אינץ ' QHD Super AMOLED מסך מגע, מעבד ה-Exynos 7420 SoC ליד ההגה, 16 MP מצלמה ראשית, 5 MP selfie יחידה. גלקסי 5 יפעל על אנדרואיד 5.1.1 סוכריה על מקל.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.