אלגוריתם חדש יכול באופן אוטומטי להסיר חסימות מ תמונות

אלגוריתם חדש יכול באופן אוטומטי להסיר חסימות מ תמונות

כולנו היינו צריכים להתמודד עם בעיה זו בשלב זה או אחר – אתה הצליח לתפוס אחד מושלם ירו זמן זה נכון, אבל למרבה הצער מגעיל הגדר או את ההשתקפות שלך הם בדרך ובאכזריות מסיח את הדעת. ובכן, חוקרים ב-Google ו-MIT כבר עובדים על תוכנה לפתרון הבעיה, זה נראה שהם עלו על משהו.

האלגוריתם מבטיח כמעט באורח פלא להסיר חסימות מתוך תמונות. אידיאלי לשימוש יהיה עבור גדרות, כמו בהפגנה, כמו כל דבר גדול יותר פשוט חוסם את האובייקטים ואת מילוי איבד תוכן הולך להיות מאוד מסובך.

מייקל רובינשטיין, מדען מחקר ב-Google, מכיר את הפרויקט, מסביר כי האלגוריתם מסתמך על התופעה של תנועה פאראלקס. זו תפיסה אשליה זה גורם לנו להאמין אובייקטים שנמצאים קרוב אלינו יותר מהר מאשר אלה רחוק יותר, כאשר נשנה את נקודת המבט שלו. התוכנה ממנפת את האפקט הזה על ידי ניתוח מספר רצופים יריות נלקח על ידי צילום פנורמי המצלמה מעט, כמו פנורמה ירה. אז הבחינו בין שכבות שונות וניסיונות להסיר את אחד בחזית, אשר צריכה להיות לא רצויות חסימה.

מאז הם מעבירים אחרת, נוכל להשתמש במידע זה כדי להבין. יש שתי שכבות, אנחנו למעשה מסתכלים, ואנחנו להסיר אחד מהם.

גישה זו היא די חכם, לפי Tianfan Xue, המחבר הראשי של MIT נייר, זה יכול כיום להיות מיושם על השתקפויות, לכלוך ומים על windows, כמו גם את הנ " ל שרשרת גדרות. הטכנולוגיה כבר נבדק בפועל בכל גן החיות המקומי, איפה זה מיוצר הרבה נקי, מרשים, "גדר-חינם" יריות עם השימוש של לא יותר מאשר מכשירי אנדרואיד.

רובינשטיין אומר כי גוגל הביעה עניין לאלגוריתם, אז זה לגמרי מתקבל על הדעת כי לאחר באגים לקבל הסתדר, עושה את דרכו כמו חדש מצב מצלמה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.