מיקרוסופט מכריזה על Windows 10 תאריך פרסום וניו Chatpad עבור Xbox אחד

מיקרוסופט מכריזה על Windows 10 תאריך פרסום וניו Chatpad עבור Xbox אחד

מיקרוסופט הודיעה כי קונסולת Xbox one יקבלו את העדכון הגדול הודיע ב-E3 בחודש נובמבר. למרות שהחברה לא לציין את זה כל הזמן, העדכון מבוסס על החדש של חלונות 10, מערכת ההפעלה, כמו חלונות 8 זה הנוכחי-Xbox one UI מבוססת על.

העדכון החדש יביא תכונות רבות, אבל הכי חשוב יהיה חדש ממשק משתמש זה הוא גם מהיר יותר מאשר בעבר. גם יהיה לך את פנל בצד שמאל זה ניתן להביא על כל פעם שאתה רוצה, אפילו בתוך המשחק כדי לראות את רשימת החברים שלך ולקבל גישה לתכונות אחרות של הקונסולה. העדכון גם מביא קטעים חדשים כגון קהילה, אשר מסייע לך לעקוב אחר משחקים פופולריים, תוכן, אנשים ב-Xbox Live, לצפות, מה שהופך את זה קל למצוא סרטים חדשים ותוכניות טלוויזיה. את OneGuide כוללים גם עודכן. מערכת ההפעלה החדשה גם משלב Cortana, כך שאתה יכול פשוט להשתמש בקולך כדי לגשת לתכונות של המסוף ללא לחיצה על לחצן יחיד.

יחד עם העדכון, מיקרוסופט גם הודיעה חדש Chatpad עבור ה-Xbox אחת, לה את ה-Xbox 360. זה גם מצליפה התחתון של ה-Xbox אחד בבקר ולא מאפשר לך להקליד בנוחות תוך כדי שיחה עם חברים שלך, או בכל פעם שאתה צריך כדי להזין טקסט. את Chatpad יהיה זמין אמצע 2016 עבור ה-Xbox אחד בבקר ועובד עם ה-Xbox אחד ו-Windows 10.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.