הבא Meizu הטלפון החכם high-end להיות מופעל על ידי מעבד ה-Exynos 7420

הבא Meizu הטלפון החכם high-end להיות מופעל על ידי מעבד ה-Exynos 7420

Meizu יש באופן מסורתי סטה מן השבבים קוואלקום, במקום פיצול שלה המערך בין Mediatek ו-Samsung מנחות. MX קו כבר להסתמך על Exynos ממותג של סמסונג-עשוי סיליקון מן ההתעברות שלה, אבל ה – MX4 ערק מדיאטק מחנה את MX5 המשך מגמה זו.

בהתחשב בכך את MX4 Pro, אשר הוא היחיד, למעשה לשאת את Pro הכינוי, הסתמך על Exynos 5430 SoC, אחד יכול לשער-MX5 Pro יכול להיות מופעל על ידי סמסונג שבבים, כמו גם. ובכן, זה רק חצי נכון, זה נראה.

ממה ששמענו שם לא יהיה MX5 Pro, כמו החברה, ככל הנראה, פיתוח של מכשיר אחר במקומו. זה לכאורה גדול יותר, טוב יותר, ומה יותר הולם הקרובה הטלפון החכם high-end יותר את הביצועים הנוכחי המלך, סמסונג שבוצעו על-Exynos 7420?

דיווח שמקורו בסין קובע כי Meizu של הדור הבא הדוגמנית אכן מופעל על ידי אותה ערכת השבבים, בהשתתפות ה – Galaxy S6/S6 edge, וגם, על כל מה שאנו מכירים, ובכל זאת-כדי-להיות-הודיע גלקסי 5 ו-S6 edge+. זה לא רק ערכת שבבים יהיה לשאול, אבל לכאורה גם dual-זכוכית עיצוב. עם תג מחיר מצוטט להיות מעל $480, זה גם מאוד קרוב של סמסונג הדגל הנוכחי.

כרגיל תזכורת נובע גם כאן – זה כל כך רחוק כלום אבל שמועה ואת זה צריך לקחת עם קמצוץ של מלח עד שהוא מקבל תימוכין על ידי מידע אמין יותר.

מקור (בסינית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.