האיחוד האירופי לא מצליח למצוא שום פעילות בלתי חוקית של אפל מוזיקה, אבל הפרשה עדיין רחוקה מלהסתיים

האיחוד האירופי לא מצליח למצוא שום פעילות בלתי חוקית של אפל מוזיקה, אבל הפרשה עדיין רחוקה מלהסתיים

אפל מוסיקה היא עכשיו קצת יותר מחודש לתוך קיומו, אך קופרטינו שירות זרימה כבר הצליח לעורר הרבה מחלוקת, לעשות יותר מאשר כמה אויבים. כמו רוב החדשים של אפל שירותים, את הזרמת מוזיקה הפלטפורמה הושקה עם התחלה נהדרת – ספרייה עשירה של מוסיקה כבר נרכש על 11 מיליון מנויים כבר נרשמו (9 מיליון מהם על ניסיון ללא תשלום, אבל עדיין).

כמו שרובכם אולי זוכרים, לנו הענק טק הואשם על ידי כמה מפלגות, כולל מתחרים עיקריים Spotify של שבירת הגבלים עסקיים, תקנות, מנסה להכות בלעדי ולא הוגן עסקאות עם מייג ' ור מוסיקה תוויות, כולל יוניברסל, סוני ו-וורנר. הנציבות האירופית רק לאחד הצדדים לקח על עצמו לבדוק את הנושא, ולפי ההתפתחויות האחרונות – לא מצא ראיה של אפל עסקאות עם חברות התקליטים נועד כדי לחסום מתחרים.

השערורייה סובב סביב שני ראשי האשמות. אחד זה תוך התמודדות עם הנ " ל, חברות התקליטים, אפל, לכאורה, לחצו אמר הצדדים לכרות תוכן Spotify חינם, המודעה הנתמך על-ידי משתמשים. זה, כמובן יהיה הרסני עבור השירות אשר כיום יש 55 מיליון משתמשים בחינם ורק 20 מיליון משלם עבור גישה פרימיום. היה שם אפילו איזכור הצעה מורחבת של אפל ל-Universal Music, אומר כי ענק טק היה להחזיר איבד תמלוגים אם האחרון היה להפסיק את מתן מוסיקה קטעי וידאו ל-YouTube.

הנקודה השניה של הדאגה המגבלות של אפל הוא כל הזמן הידוק מסביב צד שלישי הזרמת מוזיקה אפליקציות ב-App Store. ג ' נגו, Spotify, Rhapsody ואחרים לעתים קרובות התלונן על שלא בכוונה נחנק. עניין זה גם להיות הסתכל לתוך. למשל, כאשר משתמש נרשם כמנוי מוסיקה הזרמת שירות דרך-App Store של אפל, זה מסכן, היא זכאית ל-30% מהתמורה, אשר כוחות גבוהים יותר למשתמש הקצה מנויים גורם מודעה נתמכת משלוח כמעט בלתי אפשרי.

האיחוד האירופי אולי סיכם עם את החקירה, אבל השערורייה רחוק מלהסתיים. את זה שנינו המדינה הפדרלי רשויות שקוע בחקירה והצהרה צריך לבוא בקרוב.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.