מוטורולה היא מהירה להגיב פרפרים בבטן פגיעות עם סט של מדבקות

מוטורולה היא מהירה להגיב פרפרים בבטן פגיעות עם סט של מדבקות

אם אתה אנדרואיד-התעסקות סוג אז זה יותר סביר להניח כי שמעת לאחרונה פרפרים בבטן פגיעות מצאתי ב Google OS. ואם לא, אז כל זה מסתכם חרק, הקשורים לחלק core אנדרואיד הודעות מולטימדיה יכולות העלולים לאפשר האקר גבוהה ' ק על מכשיר אנדרואיד שלך, פשוט על ידי שליחת הודעה.

הבאג התגלה על ידי ג ' ושוע דרייק מ Zimperium חברת אבטחה זה די מסוכן, שעלול להשפיע על כל מכשיר אנדרואיד החל מגרסה 2.2 Froyo ומעלה, אשר כמעט כל מכשיר אנדרואיד כיום שם בחוץ. כפי שאתה יכול לדמיין, זה גרם למהומה בקהילה. חברות כמו גוגל וסמסונג היו זריזים, מבטיח נתיב, עם האחרון כבר מיישמים את התיקונים הדרושים כדי AOSP, אשר היה גם פגיעה עצמו.

מוטורולה גם הוא כבר עובד על תיקון ו פרסמה לאחרונה רשימה מלאה של מכשירים שזה יהיה לגלגל את הדרוש תיקון בהקדם האפשרי. אם אתה הבעלים של אחד כזה להיות בטוח כדי לבדוק אם יש לי OTA בימים הקרובים ואני בהחלט להתקין אותו בשביל עוד חתיכת המוח. את זכאי המכשירים הם:

  • Moto X (דור 1 וגם דור 2)
  • Moto X Pro
  • Motorola Droid Turbo / Moto Maxx
  • Moto G (דור 1, 2 דור 3 דור)
  • מוטו ג ' י LTE (דור 1 וגם דור 2)
  • Moto E (דור 1 וגם דור 2)
  • Moto E-LTE (דור 2)
  • Motorola Droid Ultra, Droid Mini, ו-Droid Maxx

כפי שאולי שמת לב, החברה הודיעה לאחרונה על טריו של moto X התקנים – Moto X סגנון, Moto X Play ו-Moto X Pure Edition הן לא ברשימה. זה כי הם יבואו עם התיקון יחד, כמו כל שאר העתיד טלפונים, מאז השינויים כבר מחויב AOSP.

עבור אלו של אתה משתוקק לקצת יותר מידע על פרפרים בבטן באג זה די aptly בשם זה משפיע אחד של אנדרואיד הליבה של רכיבים, אחראי על טיפול מסוים מולטימדיה פורמטים, כגון: MP4. הפגיעות עצמו מנצל חלק שלם הצפת נקודות תורפה, יכול להיות ממונף על-ידי אספקת הדרושים קוד הקורבן כהודעת מולטימדיה. ברוב המקרים את ההודעה האמורה מקבל שהורד על ידי מערכת ההפעלה ללא צורך אישור מצד המשתמש, לאחר מכן התוקף יכול לבצע קוד מרחוק.

מסתבר שרוב אחרונות אנדרואיד או מבוססי אנדרואיד OS פגיעים לבאג, אבל למרבה המזל אין עדיין דיווחים בפועל של התקפות באמצעות פרפרים בבטן. עם זאת, אם אתה מרגיש מודאג, אתה צריך לבדוק אם אתה מושפע שימוש זה app חינם כדי לבדוק ביטול אוטומטי רקע הורדה של הודעות MMS, במידת האפשר כמובן.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.