זה מוזר מקלדת פיזית על ה-Galaxy S6 edge הופיעו באינטרנט

זה מוזר מקלדת פיזית על ה-Galaxy S6 edge הופיעו באינטרנט

מקלדת פיזית על סמסונג הדגל, עכשיו זה משהו למען האמת אף אחד לא יכול היה לחזות. התמונה הייתה רק לאחרונה פורסם בטוויטר, באדיבות אוון בלאס או @evleaks, מה שגורם לנו להאמין למעשה, זה יכול להפוך להיות אמיתי.


מוזר אביזר נראה יותר כמו אחד באפריל בדיחה, אבל זה נראה כמו קוריאני ענק טק מאמין שאולי יש לזה שוק. המקלדת נראה לכסות את החלק התחתון של Galaxy S6 edge+ או ליתר דיוק קליפס. זה די מזכיר את הפיזיים מקשים על קצת יותר מבוגר סמסונג דגמים, כמו ה-Galaxy Pro. אפילו יש לו כפתורים על חזרה, בית, תפריט בתחתית.

הרעיון של הקליפ על קלידים למכשירי מסך מגע הוא בהחלט לא חדש ולא היה אפילו מאחור את מסך מונוכרום ימים. עם זאת, להחיות את הרעיון נראה לי קצת מוזר בימינו, במיוחד על מכשיר שמראה את סמסונג היא העדכנית ביותר, הגדול ביותר מסך AMOLED מעוגל הטכנולוגיה על פאבלט קנה מידה.

עדיין, סמסונג הציעה דברים מוזרים בעבר, יש עדיין שוק הגאדג ' ט. זה, למעשה, שונים הזזה, קיפול, attachable קלידים תמיד היו זמינים מצדדים שלישיים, אז יש לפחות קצת ביקוש.

נשאיר את זה תלוי בך כדי להחליט אם או לא את התמונה הוא לגיטימי ואינו בא מן הראוי לעיתונות כפי שהוא אמור. בינתיים כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה להמתין של סמסונג גרנד פרקה את האירוע", אשר מוגדר על אוגוסט 13, יהיה המקום שבו גלקסי 5 ו-Galaxy S6 edge+ חשפה באופן רשמי. אם המקלדת התיק הוא למעשה מציאות, זה יהיה הכי בטוח נהיה שם. ומי יודע, אולי סמסונג לא הכינה את הפתק, כמו גם.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.