חדש מוטו עדכון האפליקציה מביאה מבוסס מיקום מעורר

חדש מוטו עדכון האפליקציה מביאה מבוסס מיקום מעורר

אנדרואיד הפך להיות באמת תכליתי מערכת ההפעלה, וזה תמיד מדהים לראות את כל דברים יצירתיים של OEM ומפתחים בנייה על גבי הפלטפורמה. אבל "ונילה אנדרואיד" – הדרך זה היה אמור ועוצב על ידי גוגל יש גם לגופו, וכתוצאה מכך הרבה אוהדים. מוטורולה בנה מוניטין להעברת אנדרואיד טהור ניסיון. לא למותר מוך או כבד תכונות כלולות.

אבל, יש עדיין כמה חתיכות קטנות של תוכנה מוטורולה חבילות עם המכשירים שלה, כמו Moto האפליקציה. אחת התכונות העיקריות שלה היא מוטורולה לסייע – אוטומציה מנוע זה עם לא מעט הוצאות הופך את המכשיר מודע לסביבתו ומסוגל להחליף את הגדרות בהתאם. זה בהחלט לא חזק כמו טסקר, אבל הוא לא יסולא בפז עבור שמירה על הטלפון שלך שקט בבית בדיוק בזמן הנכון.

עכשיו עם האחרונה v3.0 עדכון, Moto app יכול למנף את המיקום, כמו גם. זה מאפשר לך לכוונן הגדרות הודעה באופן אוטומטי כאשר בעבודה או בבית. התוכנה בדרך כלל בוחר את אלה על ידי עצמו, אבל אתה יכול ללמד את זה במקומות אחרים, כמו גם, יש לי פרופיל מותאם אישית עבור כל אחד.

מוטורולה לסייע כבר יש זמן מעורר, לוח שנה, לוח אירועים, ואפילו את מעמד נהיגה העומדים לרשותו תוספת של המיקום שלה ארסנל באמת הופך את מוטורולה מודעת לסביבתה. החדש Moto אפליקציה היא כנראה מיועדת למשלוח עם החברה האחרונה של הטריו החדש של טלפונים חכמים ה – Moto X סגנון, Moto X Play ו-Moto X Pure Edition. עם זאת, זה זמין גם בחנות Play, צריך לעבוד עם כל האחרונים מוטורולה המכשיר.

אם במקרה אחד אתה בהחלט צריך לבדוק את זה, להיות בטוח כדי לדווח על עם הממצאים שלך.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.