שבועי תוצאות סקר: Moto X סגנון אהוב ביותר, OnePlus 2 מקבל 2 ל-1 קולות חיוביים

שבועי תוצאות סקר: Moto X סגנון אהוב ביותר, OnePlus 2 מקבל 2 ל-1 קולות חיוביים

מוטורולה נראה זהב עם ה – Moto X סגנון, לפי דעתו של הרוב המכריע מכם, הקוראים שלנו. אוסף ענק 87% upvotes, הטלפון החכם יכול להיות ששברת את שיא משוב חיובי, אנחנו לא לגמרי בטוח.

שבירת שיא או לא, המספרים צבע בהיר עתיד Moto X סגנון, בתנאי, כמובן, אוהד אוהב מיתרגם מכירות בפועל. עם $399 תג מחיר", אשר מקבל את הראוי חומרת high-end, אנחנו לא מבין למה זה לא כדאי.

החברה כל הזמן-top-המוכר, ה – Moto G, עכשיו הדור השלישי שלה, נראה להגדיר להמשיך לייצר מספרי המכירות שיגרום למתחרים לקנא. בטח, 68% אישור קצב הוא לא מרגש כמו זו של ה-Moto X בסגנון, אבל Moto G תמיד היה אמור לדבר בפני קהל רחב יותר, ובכך להפוך את זה הרבה יותר בכיסים.

ה – Moto X לשחק, באמת לא צפוי איקס קטן אחי, אשר מוטורולה שמרו בסוד עד הרגע האחרון, הצליח לערער את הרוב גם לכם. פיצול הפער בין הדגל Moto X סגנון סבירים Moto G, משחק חם מספיק כדי שני שלישים של אתה – פשרה סבירה בין מחיר ותכונות תמיד מוערך, נטייה לכיוון סיבולת סוללה בהחלט עוזר במקרה שלה.

השני-דור "ספינת הדגל" רוצח מגיע אחרון ברשימה הזו, אבל רק בגלל Motos היה במיעוט. עם 2 ל-1 חיובית ניקוד, OnePlus 2 הוא גם עתיד להיות הצלחה, אבל תמיד יש את העניין של זמינות בספק שיטות שיווק, אשר עשויים לפגוע את נתוני המכירות שלה.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.