סקר שבועי: Sony Xperia C5 Ultra ו-M5 – שווה או לא

סקר שבועי: Sony Xperia C5 Ultra ו-M5 – שווה או לא

קוראים לזה bezelless, קוראים לזה מקצה לקצה, מסך המשתרעת כל הדרך אל הטלפון החכם של הגפיים כל זעם עכשיו. ראינו כמה לוקח על הנושא, עם ZTE Nubia Z9 אולי מקבל קרוב כדי להגשים את ההבטחה הזו. Oppo ניסה לעשות את זה גם עם ה – R7 בנוסף וחד יש כמה Aquos מודלים לחקור את המושג, אבל רוב ההרכב של החברה מוגבלת לגבולות הבית שלו היפני בשוק.

אז זה היה Sony מי הופיע ראשון יצרן גדול כדי להביא אותנו קצה-אל-קצה טלפון חכם וזה התחיל בבום – Xperia C5 אולטרה ענק של 6 אינץ ' בגוף מעט גדול יותר מאשר כמה 5.5-inchers. ואז, לפתע, החברה גם יצאה והכריזה על ה – Xperia M5 – midranger, אשר מצויד טוב מספיק כדי להטיס את. Z דגל בהחלט הולך לחזור על הדגל הנוכחי של מכירות.

יצאנו כדי לקבוע כיצד אתה מרגיש לגבי Sony האחרון של השבוע זוג הסקרים.

Sony Xperia C5 Ultra

Xperia C-סדרה נתפס סלפי-מאהב של טלפון חכם – 5MP מצלמה קדמית עם פלאש LED היא מספיק כדי למשוך מסוים הקהל. בסדר, מה אם אתה מקדימה מצלמת רזולוציית מצלמה 13MP, ולהקפיץ את תצוגה בגודל 6 אינץ ' עם כמעט שאינו קיים בצד bezels?

מגיע Sony Xperia C5 Ultra, חלום שהתגשם עבור המדיה החברתית-אובססיבי נרקיסיסטית עממית. או פשוט מי יכול להעריך את העצומה מסך " ן בתוך גוף קומפקטי יחסית וגם לא אכפת לי selfie-צילום.

כך או כך, אנחנו מעריכים את Xperia C5 אולטרה מביא הרבה כשרון בינוני ו הוא בטוח כדי לגרום חתיכת מכה. מה אתה אומר על העניין?


Sony Xperia M5

Xperia M5, אשר אף אחד לא ציפה, הוא פחות או יותר באותו פלח שוק, אבל לא יכול להיות יותר שונה. כיס ידידותי 5 אינץ שמורות עיצוב יגרום לך לחשוב שזה Xperia Z3+ במבט ראשון, ויותר התבוננות מעמיקה מעלה את השאלה, אם דגל זה שווה את הפרמיה.

Mediatek החזק ביותר של ערכת השבבים להימצא בפועל ייצור המכשיר כוחות Xperia M5 ו-3GB של זיכרון RAM. בדיוק כמו Z3+ יש. מה את טופ מודל חסר, למרות זאת, הוא חדש 21.5 MP מצלמה חיישן, אשר debuts על M5. את 13MP קדמית היורה משותף עם ה-C5 הוא גם לטובתו של M5, ה-IP68 הסמכה נוספת תיבת הסימון עם טיק.

אם Xperia M5 הוא מספיק טוב או לא לסכן את הדגל המיקום של Xperia Z3+, הייתי אומר שזה די מסקרן הצעה. מה אתה חושב?


Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.