היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

הנה כמה מהיישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע.

Google Translate

Google Translate יש עדכון משמעותי בגרסה 4.0 עכשיו מאפשר את זה כדי לתרגם טקסט מודפס ב-20 שפות. רק נקודה הטלפון או הטאבלט מצלמת את הטקסט ואת היישום יהיה להמיר את זה בזמן אמת ולהציג על המסך במקום הטקסט המקורי.

יש לציין כי כשזה עובד, זה נורא מגניב, אבל זה גם יכול להראות רע תרגום בזמנים או רק ישר למעלה לא עובד. כמו כן, אתה צריך להוריד את מספר נכבד של ערכות שפה עבור זה לעבוד עם כל אפליקציות נתמכות רק כמה שפות מותקנות מראש.

מחיר: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

Microsoft תרגום

אחרי גוגל, מיקרוסופט עכשיו משלה מתרגם את האפליקציה על iOS ו-Android. האפליקציה מאפשרת לך לדבר עם זה, או בטלפון או את smartwatch, ואז מתרגם את המילים המדוברות לשפה אחרת. באפשרותך גם להקליד טקסט לתוך האפליקציה וזה יהיה לתרגם ו/או לבטא את זה בשבילך אם אתה לא בטוח איך להגיד את זה. האפליקציה תומכת ב-50 שפות עבור תרגומים.

מחיר: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

Awari

Awari הוא אפליקציה פשוטה עבור לגילוי מנוי דוא " ל עלונים. האפליקציה מיני עלונים בקטגוריות שונות, כגון-טק, שיווק, מזון, נסיעות, וכו'. ברגע שתמצא עלון זה מעניין אותך, אתה יכול להירשם עם ברז אחד.

מחיר: חינם

להורדה: iOS

המצב 2.0

המצב הוא יישום עבור iPad, המאפשר לך לקבל גדול, קל מאוד לקרוא, ויפה לוחות על המסך של iPad שלך או טלוויזיה מחוברת. אתה יכול להציג מידע כגון חדשות, מזג אוויר, לוח שנה, ציוצים, דואר אלקטרוני, ועוד. זו דרך נהדרת להראות את המידע הזה על המסך כל הזמן, גם על עצמך, או על מסך גדול על אנשים אחרים לקרוא.

מחיר: חינם

להורדה: iOS

גאון

גאון לבית ראפ גאוני הוא שירות זה מציג את המילים מוסיקה יחד עם מידע על שירים, אלבומים, האמנים שלהם. שלהם אפליקציה חדשה בשם גאון עבור iOS ו-Android עכשיו מביא את זה לטלפון שלך. לא רק אתה יכול לחפש שירים, השירים שלהם, אתה יכול ללחוץ על המילים ביאורים כגון משמעותם ואת המלצות זה יכול להיות שם. אתה יכול גם לחפש הרבה טקסט כתוב, אפילו את התנ " ך, ולראות את הטקסט ומשמעותו.

מחיר: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

Zoombinis

Zoombinis הוא משחק פאזל שבו אתה צריך לפתור מספר מיני חידות כדי לקבל את Zoombinis לביתם החדש. המשחק יש 12 שלבים עם ארבע רמות קושי, אתה יכול לבחור אם אתה רוצה אתגר גדול יותר. לאחר השלמת את זה פעם אחת.

מחיר: $4.99

להורדה: iOS • אנדרואיד

סימולטור חקלאות 16

סימולטור חקלאות מאפשר לך לנהל את החווה שלך, עם דינמיקה פתח את העולם סביבות, מעל ל-50 חוות כלי רכב, מגוון רחב של יבולים, כדי הקציר, משתתפים מקומיים, ועוד. אם זה נשמע כמו כיף לך אז זה הכי טוב חקלאות סימולטור אתה יכול לקבל.

מחיר: $6.49

להורדה: iOS • אנדרואיד

קלע קונג

קלע קונג הוא משחק פשוט, אבל מאוד כיף, משחק ממכר שבו אתה קלע קוף כלפי מעלה בזמן מכוון ווים תוך הימנעות מלכודות ומכשולים. ישנם מעל 35 תווים אחרים. כדי לפתוח את המשחק.

מחיר: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.