ציאנוגן מגיע 50 מיליון משתמשים, אומר זה עדיף Windows Mobile ו-BlackBerry

ציאנוגן מגיע 50 מיליון משתמשים, אומר זה עדיף Windows Mobile ו-BlackBerry

ציאנוגן העובד של עדנאן Begovic נפל די הפצצה מעל סיאטל קוד העומס dev האירוע. הוא טוען היום ציאנוגן יש 50 מיליון משתמשים, שהוא יותר נייד של Windows, בלקברי משולב.

ותן לי לעצור אותך לפני שאתה מתחיל לחפור עדויות ודוחות שזה לא נכון. הוא בהחלט צודק, לפחות מבחינה טכנית.

Windows Mobile הוא המפתח כאן – מערכת ההפעלה היא קודמו של טלפון Windows וזה מעט מאוד אנשים עדיין משתמש היום. עידן הזהב של Windows Mobile כבר נגמרה מזמן ורק מעטים משתמשים עדיין משתמשים שלהם WM טלפונים. רובם כנראה להשתמש לשמצה HTC HD2 , ואף עלול לא להפעיל WM, אבל זה נושא אחר.

אנחנו בטוחים BlackBerry וכמה Windows משתמשים ניידים לא יכול להתחרות עם 50 מיליון ציאנוגן החבורה. אבל למי באמת אכפת? זה אחד מעורפל מאוד. ההשוואה בכל מקרה.

יש סיכוי עדנאן Begovic נועד Windows Phone במקום Windows Mobile. זה אומר שמישהו ב-Cyanogen היה להוט מדי כדי להתרברב לפני ביצוע כל החישובים המתאימים. Windows Phone היה 50 מיליון משתמשים פעילים עד סוף 2013 לפי AdDuplex " ח, מה שאומר 20 חודשים האלה צריך להיות הרבה יותר. ואנו בטוחים BlackBerry משתמשים מספיק כדי להטות את הכף גם אם Microsoft פלטפורמה עומד עדיין (וזה לא).

בקיצור – אנחנו בטוח שיש דרכים טובות יותר עבור ציאנוגן להתרברב את בסיס המשתמשים יותר משווה את זה מת פלטפורמת נישה מערכת ההפעלה. או גרוע מכך – מטעה את הציבור על-ידי להאכיל אותו עם מידע שגוי.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.