גלקסי S7 יכול לבוא עם Snapdragon 820 לפי דלף דוק

גלקסי S7 יכול לבוא עם Snapdragon 820 לפי דלף דוק

סמסונג אולי נהיה מוכנים לחשוף את גלקסי 5 ו – Galaxy S6 edge+ תוך כמה ימים, אך החברה הקוריאנית היא כנראה כבר עובד על גלקסי S7 מדי.

היום מסמך שדלף הופיעה בסין המתיימרים לתאר פנימי Samsung תקשורת. זה מראה תמיכה "MSM8996" (זה מספר הדגם עבור Qualcomm Snapdragon 820 שבבים) ו "יונגפראו (Jungfrau)" להתווסף את התוכנה של החברה תוכנית פיתוח על אנדרואיד. מ.

יונגפראו (Jungfrau) היה עד כה שמועה להיות שם קוד של גלקסי S7. אז זה יכול להיות כי סמסונג היא כיום מתחיל לבדוק את Snapdragon 820 בתוך הדגל הבא שלה. ברור שזה הרבה יותר מדי מוקדם לומר אם החברה תבחר לשמור את זה SoC הסופי החומרה של המכשיר, אבל זה עדיין חדשות מבטיחות עבור קוואלקום.

לאחר כמה שנים שבהם סיפקה סמסונג עם ערכות שבבים לפחות גרסה אחת שלו שנתי הדגל, ב-2015 החברה הקוריאנית בחרתי ללכת עד הסוף עם Exynos שלה הסיליקון. אבל דברים יכולים להשתנות שוב בשנה הבאה, זה ברור מן הדליפה.

ה-Snapdragon 820 עשוי למעשה להיות מפורט באופן מלא על ידי בוראו. ברגע מחר, אם מן העבר mumblings להפוך להיות מדויק. של קוואלקום הבאה העליון של קו צ ' יפ צריך לצאת התקנים, או עד סוף השנה או בתחילת 2016.

מקור (בסינית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.