גוגל עכשיו בבעלות חדשה שנוצרה חברה בשם הלועזי, מקבל מנכ " ל חדש

גוגל עכשיו בבעלות חדשה שנוצרה חברה בשם הלועזי, מקבל מנכ " ל חדש

גוגל של מייסדי הכריזו על הקמת גן ציבורי חדש חברת אחזקות בשם האלף-בית, שיכלול את כל של Google של המוצרים הנוכחיים. המהלך נועד שהופך את ההפעלה של Google מבנה נקי יותר דין וחשבון.

"מה זה האלף-בית? האלפבית הוא בעיקר אוסף של חברות. הגדול ביותר של אשר, כמובן, גוגל. חדש זה של גוגל הוא קצת רזית, עם חברות די רחוק מכאן המרכזיים שלנו באינטרנט מוצרים הכלולים האלפבית במקום", אמר המנכ " ל לארי פייג בפוסט בבלוג.

חדש רזה Google כולל חטיבות כגון חיפוש, מודעות, מפות, אפליקציות, YouTube, ו-Android. בעוד עסקים חדשים כגון בית חכם חטיבת Nest, מסחרי סיבים חלוקה – Google Fiber, השקעה נשק Google Ventures ו-Google ההון, מדעי החיים ו-קליקו, X מעבדה, ואחרים להיות מנוהל כמו ישויות נפרדות תחת האלף-בית.

כל חברה תחת האלף-בית שלו המנכ " ל. לדוגמה, לשעבר Chrome ו-Android ראש סונדר Pichai מונה כ-Google של מנכ " ל חדש. מצד שני, האותיות יהיו לארי פייג כמנכ " ל ' וסרגיי ברין כנשיא.

האלפבית גם להחליף את גוגל בתור בפומבי-החלפת הישות. כל המניות של האחרון יומרו באופן אוטומטי לאותו מספר של מניות החדש שנוצר החברה. "גוגל תהפוך להיות חברה בת בבעלות מלאה של האלף-בית. את שני סוגי המניות ימשיך המסחר בנאסד " ק. כמו GOOGL וgoog."

החל Q4 השנה, גוגל הכספיים יינתן בנפרד חברות תחת האלף-בית.

מקור 1 2

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.