קטן אייפון 6c לבוא יחד עם 6s ו-6 פלוס

קטן אייפון 6c לבוא יחד עם 6s ו-6 פלוס

של היום דינמי מאוד, אפילו כאוטי ניידים בממלכה אין ודאות במונחים של אסטרטגיות לחדירה ולשחרר לוחות זמנים. אפל, לעומת זאת, הוא עדיין שומר על ערכים של התמדה והמשכיות, כצפוי, גל חדש של מכשירי iphone מגיע ב-9 בספטמבר. בהתאם ארוכת המוסכמה למתן שמות, גם אנחנו יכולים להיות די בטוח שזה יהיה ה – iPhone 6 וה 6 פלוס.

זה אומר יותר ככל הנראה אפל הולכת להמשיך את פאבלט חדש קו, אבל יש גם אזכור של יורשו הידוע לשמצה – iPhone 5c. הקודם שמועות הביא לנו מידע על קטן יותר חכם ואפילו כמה לכאורה יריות שלה תרמיל, אבל המוערך, תאריך ההשקה היה לפני כמה חודש אחרי ה-iPhone 6 ו-6 פלוס. עם זאת, אוון בלאס @evleaks עכשיו טוען כי כל שלושת התקנים עלול לשגר את הטילים יחד ספטמבר. יש לו די רקורד טוב על מידע נכון, אז אנחנו בהחלט נוטה להאמין סקופ.

אם זה המקרה, אנו עשויים להסתכל על התפוח הגדול החכם החשיפה עד כה, עם גודל גורמים קייטרינג של כל משתמש צריך. באשר אייפון 6c עצמו, אנחנו לא יודעים הרבה כבר, אבל על פי כמה אחרונים הספקולציות, מתקן קטן רק לשאת מעל 4.0 אינץ ' גודל מ 5c ו לתקן את רוב ההיבטים האחרים שהפך את 5c לתוך שוק הפלופ.


במקום להיות בזול-באריזה חדשה האחרון-דור, מכשיר כמו ה-iPhone 5c, 6c יהיה לכאורה לבוא עם דור חדש שבב, בהתבסס על גם של סמסונג 14nm או TSMC של 16nm תהליך הייצור. זה אומר חומרה לא תהיה שאול ישירות מן האייפון 6, אשר פועל של 20nm A8 צ ' יפ. יש גם דיבורים על מתכת במארז, גדול יותר 1715 mAh, במקום 1500 mAh לארוז את 5c.

בכל מקרה, זה לא אישר עדיין, לא אמור לקחת מסוימים. אנחנו צריכים את הסיפור המלא בוא ספטמבר 9 של אפל אירוע שנתי.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.