האגדה נותנת את ה-iPhone 6 ו-6 פלוס המלכותי יוקרה טיפול

האגדה נותנת את ה-iPhone 6 ו-6 פלוס המלכותי יוקרה טיפול

אם אתה מעריך את ה-iPhone 6 ו החלקלק נראה ומסוגנן מבחוץ, אבל פשוט למצוא את זה פשוט יותר מדי זול בשביל הטעם שלך, יש חברות שם בחוץ, כי יש לך כיסוי. מעטים, לעומת זאת, יכול להתאים את רמת ההתמדה של אגדה הלסינקי. החברה בעלת מוניטין אימתני למציע בהתאמה אישית, מאוד מפואר אלקטרוניקה עם מסוים הבארוק לגעת.

החברה האחרונה של המוצרים מבוססים על האחרון של אפל טק, כולל ה – iPhone 6, iPhone 6 Plus ו – iPad 2. הם היו מעוטרים עם חומרים יקרים והפכו אומנות, פשוטו כמשמעו, כמו העיצובים עצמם למעשה לשאת הרבה דמיון בפועל הציור עם גדול מקושט מסגרת.





קו המוצרים כולל שלושה iPhone עיצובים. "קלאסיק" הוא נמוך בסוף אחד וזה חסר המון המנהג מבטא אלמנטים של אחים שלה, רק מציע "תקן ציפוי מתכות יקרות". זה יכול להיות או זהב, פלטינה, רוז זהב או רודיום שחור. אם זה גם לאלף עבור הטעם שלך, אז אתה צריך לשקול את "סמפו" וגם ה " high-end "מומנטום" עיצוב". אלה באים עם אלמנטים, כגון זהב טהור לוגו, מוצק מסגרת כסף עם זהב, פלטינה, רודיום שחור או רוז זהב ציפוי, פרמיה, עור תנין, יד חרוט פרטים שונים תכונות אופציונליות, כל interweaved ב עיצובים מורכבים. "מומנטום" יכול להיות מותאם אישית עם VS1 כיתה יהלומים, אם זה ההעדפה שלך.





אגב, האגדה מתגאה לערב את הלקוח בכל שלב של קוצו של התהליך. העיצוב יכול להיות מותאם אישית וייחודי, החברה מציע גם עזרה העידו מעצבים כדי לעזור לך לדמיין את העיצוב המושלם. המחירים עבור ה-iPhone החדש קו נע בין €3100 פשוטה מצופה מודל, כל הדרך עד €13,500 על "מומנטום" עם יהלום לוח. החברה גם מציעה מגוון ייחודי iPad מיזוג 2, עיצוב, של שוויון פזרנות. זה לכינוי "זרם" תכונות סבוכה, ארט נובו, עיצוב יוקרתי עם חומרים כמו שבלול, כיתה פרמיה תנין עור ומתכות יקרות.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.