השמועה פרטים גלקסי 5, כמו גם Edge הערה יורש

השמועה פרטים גלקסי 5, כמו גם Edge הערה יורש

אנחנו בבירור חודשים רבים מן החשיפה של הערה סמסונג גלקסי 5 בשלב זה, כבר היום שמועה הופיעה בטענה כדי לשפוך קצת אור על הבא high-end phablet.

ככל הנראה סמסונג יהיה לשחרר רק גרסה אחת של הערה 5. זה יבוא גם עם QHD או 4K, מסך AMOLED Super (שתי החלטות כרגע בשלבי בדיקה), ואין 'אדג' עקומה.

את פאבלט יהיה מופעל על ידי סמסונג הקרובה של Exynos 7422 ערכת השבבים, אם כי כמה יחידות נבדקים עם חדש לגמרי Exynos 7430 השבב, כמו גם. זה אמר, זה האחרון הוא לא סביר כדי להיות מוכן בזמן ל הערה 5 השיגור, אז זה נראה שנצטרך לעשות את 7422, שהוא גירסה משופרת במקצת של 7420 זה מובלט Galaxy S6 ו – S6 edge.

למעשה, ה-Exynos 7422 הוא אמר להיות Samsung הראשונה אי פעם all-in-one הפתרון, מגיע משולב עם ה-CPU, GPU, זיכרון RAM, אחסון, מודם על אותו שבב.

ה-Galaxy Note Edge של שנה שעברה יקבל יורש, אבל זה לא יהיה זהה חומרה גלקסי 5, מסתבר. המכשיר הוא שם הקוד לפרויקט זן, וזה כנראה הולך לבוא עם 5.4" או 5.5" Super AMOLED כפול קצה העיקול מסך מגע (כמו אחד על S6 edge), ס ' עט כמו הערה סדרה, אבל את ערכת השבבים הבחירה יהיה נמוך יותר-end.

פרויקט זן הוא אמר להיות מופעל על ידי של קוואלקום Snapdragon 808, אותו SoC זה בפנים של LG חשפה לאחרונה G4. מכשיר זה גם 16 MP מצלמה אחורית עם ייצוב תמונה אופטי, 8 MP קבלה סנאפר, ו-16GB של אחסון פנימי.

אל תשכח לזכור כי כל המידע הזה מגיע עוד שמועה לא מאומתת. בנוסף, אפילו אם זה 100% נכון, אנחנו בשלב די מוקדם בתהליך הפיתוח של הטלפונים האלה, אז הדברים יכולים להשתנות בעתיד.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.