חדש SD סטנדרטי מפורש מביא PCIe NVMe מהירויות רגיל כרטיסי SD

חדש SD סטנדרטי מפורש מביא PCIe NVMe מהירויות רגיל כרטיסי SD

דברים מעניינים ב-שנחאי MWC השנה. לאחר vivo מכריזים על פריצת דרך טכנולוגית 3D חישה וזיהוי פנים, SD Association היה משהו מגניב לשתף גם אותנו.

זה הציג חדש SD Express תקן זה תומך PCIe 3.0 ממשק עם NVMe פרוטוקול בשורה השנייה של סיכות שכבר קיימים מודרניים microSD וכרטיסי SD, אמנם לעת עתה, רק את האחרון יהנה אלה מהירויות. כיום, UHS-II ו-UHS-III כרטיסי SD יש בשורה השניה של סיכות ולהגיע 312 MB/s ו-624 MB/s מהירויות העברת, בהתאמה.

אבל את חדשה SD Express רגיל יכול להגיע עד ל-985 MB/s. כדי לשים את הדברים בפרספקטיבה, החדש SD Express כרטיסי לשים בושה ביותר למחשב Ssd פועל על ממשק SATA III. ולאלה מכם שלא יודעים, ה-PCIe NVMe רגיל כבר סביב במשך זמן מה המודרני ביותר למחשב לוחות אם תומכים בו כל עוד יש לך תואם PCIe NVMe התומכים ב-SSD.

בכל מקרה, חדש SD סטנדרטי מפורש יאפשר למשתמשים לא רק כדי להעביר כמויות גדולות של נתונים במהירות אך גם תהליך זה בזמן אמת. אלה כרטיסי זיכרון יכול לשמש לעריכת תמונות RAW, בהילוך איטי, וידאו, 360 מעלות צילום או לטעון קבצי המשחק עבור VR ו-AR. הבונוס כאן הוא PCIe סטנדרטי, משתמש בפחות חשמל מאשר היום של כרטיסי SD.

החדשות הטובות הן כי התקן תואם לאחור, כלומר, אתה יכול לתקוע. SD כרטיס אקספרס לתוך המכשיר הישן שלך עדיין עובד ב-UHS-אני מהירויות. עם זאת, אם אתה מנסה להשתמש UHS-II או UHS-II SD כרטיס. SD Express-תואם את המכשיר, היא מכסה את מהירות UHS-אני בשל ייעודו סיכות.

חדש SD Express כרטיסי יסומן "לשעבר אני", כך שהם יכולים להיות נבדל הרגילים. הראשונה כרטיסי זיכרון כדי לקבל את החדשות טק SDUC, SDXC ו-SDHC אבל אנחנו יכולים לצפות בכרטיסי microSD לעלות בסופו של דבר. אגב, את מרבית כרטיס microSD הקיבולת הוגדלה מ-2 טרה-בתים עם SDXC עד דמיוני 128TB עם החדש SD Ultra-קיבולת (SDUC תקן).

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.