מברק העדכון מביא להחליף מדיה, סמן כהודעה שלא נקראה ו-2x הודעות קוליות

מברק העדכון מביא להחליף מדיה, סמן כהודעה שלא נקראה ו-2x הודעות קוליות

מברק פרסמה עדכון 4.8.3 עבור iOS ו-4.8.10 עבור אנדרואיד, עם כמה שימושי תכונות חדשות.

הראשון הוא להחליף את התקשורת. במקרה בטעות לשלוח טועה התמונה בצ ' אט, האפשרות היחידה שלך בעבר היה כדי למחוק את ההודעה. בזמן שאתה יכול לערוך את ההודעות שנשלחו, אפשרות זו לא היה זמין עבור שלח מדיה. זה משתנה עם עדכון זה. עכשיו אתה יכול לערוך את המדיה פוסט בדיוק כפי שהיית טקסט פוסט ולקבל את האפשרות להחליף את המדיה, בין אם תמונה או וידאו, עם עוד אחד. את ההודעה תופיע גם בעריכה, כמו עם הודעות טקסט.

עוד שימושי תכונה חדשה זה עכשיו אתה יכול השמעת קול הערות 2x. זה יכול להיות שימושי אם אתה מקשיב ארוך במיוחד הערה קולית, והם אינם סבלניים במיוחד.

הבא, אתה יכול עכשיו מארק צ ' אטים כמו שלא נקראו. ב-iOS, הזז את האצבע ימינה על צ ' אט על אנדרואיד, לחץ לחיצה ממושכת על זה כדי לקבל את האפשרות לסמן אותה כהודעה שלא נקראה.

עכשיו אתה יכול גם לשלוח אנשי הקשר כולל יותר ממספר טלפון ומידע אחר בתוכם. בעבר, זה היה פשוט לשלוח את המספר הראשי אבל עכשיו אתה יכול לבחור מה את כל המידע נשלח בתוך vCard.

גרסת אנדרואיד גם מקבל את האפשרות לתצוגה מקדימה של צ ' אטים. אתה יכול לחץ לחיצה ארוכה על תמונת הפרופיל של האדם או קבוצת צ 'אט הצ' אט שלך רשימה ' ו ' תצוגה מקדימה יהיה קופץ מראה לך את ההודעות האחרונות. ב-iOS, פונקציונליות זו כבר זמין דרך 3D Touch.

עוד תכונה חדשה זו כיום בלעדית על אנדרואיד זה עכשיו אתה יכול לסמן טקסט ולהפוך אותו היפר-קישורים. זה ימנע את החסרונות של צורך גדול, מסורבל כתובת האתר בצ ' אט זרם היישום ייצור קובץ תצוגה מקדימה על הקישור להלן את ההודעה כרגיל.

העדכון זמין כעת להורדה באתר בהתאמה חנויות.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.