מוטורולה אחד דליפות עם כוס חזרה

מוטורולה אחד דליפות עם כוס חזרה

מוטורולה פשוט הודיע אירוע גדול עבור 2 באוגוסט בשעה שלה HQ בשיקגו. אנחנו מצפים Moto Z3 להיחשף שם, לצד כבר דלף מוטורולה כוח אחד. ייתכן, עם זאת, להיות שליש המכשיר להצטרף אליהם.

היום הדלפה חדשה מביא לנו מידע על הקרובה מוטורולה אחד, שבו אתה יכול לראות את מעבד להלן.


מוטורולה אחד הדליף את מעבד

זה הוא אמר להיות קטן יותר מאשר כוח אחד, למרות שזה לא ברור אם זה אומר יש לו מסך קטן יותר או פשוט יותר קומפקטי. מלפנים, שני בהחלט דומים, מסך מעולה ואת כל (אבל את סנטרו על כוח אחד נראה קטן יותר). מאחורה איפה את אחד ברור עד לקצות מתוך כוח אחד, כפי שאתה יכול לראות מן ההשוואה ירה להלן.


מוטורולה אחד (שמאל) לעומת מוטורולה אחד כוח (זכות)

מוטורולה אחד ספורט כוס האחורי, בעוד כוח אחד הוא מתכת. Dual מצלמה אחורית עיצוב שונה מדי, וזה נראה להעסיק dual-tone פלאש LED – בהשוואה כוח אחד יחיד LED. את אחד תשיק בשחור לבן, עם גוונים אחרים הצטרפות אלה.

מה פחות או יותר בטוח בשלב הזה זה מוטורולה עובדת על קו חדש של טלפונים חכמים, מיתוג הוא העריך נרחב לרמוז כי שני אלה תהיה אנדרואיד אחד המכשירים, עם נקי של גוגל-esque תוכנה ניסיון שורת עדכונים.

מוטורולה כוח אחד יכול לבוא עם 3,780 סוללה mAh, כמו לכל האחרונות, שמועות, היכולת הזו היא כנראה מה שנרמז על ידי כוחו של מיתוג. מצד שני, מוטורולה אחד יכול ללכת עם תא קטן יותר ובכך להיות רזה יותר.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.