מסתורי נוסף זכוכית-חזרה מוטו מקבל זיהה בטבע

מסתורי נוסף זכוכית-חזרה מוטו מקבל זיהה בטבע

ככל שנתקרב של מוטורולה ב-2 באוגוסט שיקגו אירוע, מכשיר נזילות יש באופן טבעי זורמים. לפי שמועות, יש לנו את נאות מוטו Z3 הדגל לצפות למקום, כמו גם החדש של מוטורולה משפחה אחת של מכשירים. חם על העקבים של מרכזי עיבוד דליפה, מוטו אחד כוח אחד, היום מביא שני חדשים תמונות מטושטשות של מסתורי חדש מוטו החכם.

Leaked photos
Leaked photos


דלפו תמונות

זה בבירור תכונות זכוכית כריך עיצוב, אז הניחוש הראשון שלנו יהיה זה גם את מוטו אחד, או כוח אחד. עם זאת, יש כמה בעיות עם התיאוריה הזו. לפי הדלפות קודמות, רגיל מוטו אחד הוא אמר תכונה כוס לבנות, ואילו כוח אחד צריך להיות עשוי ממתכת. אם אנחנו נניח את תמונות חי תכונה רגילה מוטו אחד, מצלמה כפולה עיצוב על הגב, אינו תואם את זה של רוב האחרונים מעבד. המתכת חזרה על כוח אחד נראה לי מתאים יותר בהקשר זה, אך שני הטלפונים היו במקור דמיינתי עם מחורצים התצוגה. בעוד חדש מסתורי המכשיר נראה קצת צג ללא תשלום. כמו כן, די עבה העליון והתחתון סנטרים.


מוטורולה אחד (שמאל) לעומת מוטורולה אחד כוח (זכות)

זה פשוט לא מסתדר. זה גם ראוי לציין, כי את היחידה, שנתפסו בטבע, נראה שחסר אנדרואיד אחד לוגו על הגב שלה. גם את המשפחה החדשה של השם ולא קודם לכן דליפות מציע את מוטו אחד ואחד כוח יהיה חלק של Google של תוכנית אחת. אז שוב, את טיפוס הסימנים גלויים לעין באחת התמונות, מה שיכול להסביר את היעדר כל הבאים לוגו על בפרט יחידה.

הדרך ווי רואה את זה, זה יכול Lenovo יש עדיין כמה הפתעות המתוכנן לאירוע. אולי שליש מוטו מכשיר אחד? אז שוב, זה יכול להיות רק משאלת לב בצד שלנו. בכל מקרה, אנחנו עדיין לא יודעים באופן מפתיע מעט על מפרט מסוים של חלק הקרובה מכשירים, אז 2 באוגוסט אירוע צריך להיות די מעניין.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.