סקר שבועי: הפנים סריקה נגד קוראי טביעות האצבע

סקר שבועי: הפנים סריקה נגד קוראי טביעות האצבע

אפילו בן בלשי כמו שרלוק הולמס יודע את זה טביעת אצבע יכולה לזהות אדם. היום, טביעות אצבעות לקרוא מספר פעמים ביום – זה שגרתי. תודה לקוראים על טלפונים חכמים מודרניים. אבל זה הדרך הטובה ביותר עבור מכשיר לדעת כי זה מטופל על ידי בעליו החוקיים?

מה לגבי 3D הפנים סריקה? “מבוקש”, פוסטרים היו בשימוש אפילו יותר מאשר טביעות אצבעות, הם עובדים כי הפנים שלך הוא ייחודי. ובכן, רוב הזמן, אלא אם כן יש לך אח תאום או אחות או ילד שנראה כמוך.

קיבולי קוראי טביעות האצבע למדי מכשירים פשוטים, זמינים כדי להיות מותקנת על טלפונים – אפילו בעלות נמוכה לטלפונים אותם בימים אלה. הטכנולוגיה השתפרה באופן משמעותי מאז ימי בראשית, עכשיו הם מהיר, מדויק ואמין.

זה גורם להם קצת משעמם. ה-iPhone X יש מיני Kinect sensor ups הגורם מגניב. זה טוען נמוך חיובי כוזב שיעור – 1 1,000,000 את קורא טביעות האצבעות של 1 50,000 – ומאפשר תכונות נוספות, כמו הדמיה מתקדמות תאורה animoji. הכי נוספים כוללים קורא טביעות אצבע יכול לקבל הוא מחווה לסחוב, לא ממש מרגש (אבל יעיל). זה אמר, כמה יצרני טלפונים עושים פרצוף לפתוח ואמוג ' י רק עם ה-selfie – מצלמה פחות מדויק ופחות בטוח, אבל זה עובד.

כיום, ישנם שני טלפונים המציעים 3D אמיתי הפנים סריקה – iPhone X ואת אופן Oppo מצא את X. שניהם להשתמש מובנית אור, אבל vivo חשפו טק מבוסס על הזמן של הטיסה, אז אולי יש יותר טלפונים על הדרך.

באיזה טכנולוגיה אתם משתמשים יום יום? לקורא טביעת האצבעות או 3D הפנים סורק? זכור כי “גם וגם” הוא תקף לחלוטין תשובה – אין טלפונים שיכולים לעשות את זה כרגע (אלא אם אתה מחשיב את הטלפונים להשתמש selfie cam), אבל אנחנו יכולים לראות את העתיד. ו “אף אחד” הוא אופציה, גם זה לא כאילו יש לך את שיגור גרעיני בטלפון שלך.

#qp_main1999545 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all1999545 {max-width:815px; margin:0 auto;}

קורא טביעת אצבע או 3D הפנים סריקה?

שניהם

3D הפנים סריקה

קורא טביעת אצבע

גם

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.