הנה מה הקרובה Samsung Galaxy Tab S4 אולי נראה כמו

הנה מה הקרובה Samsung Galaxy Tab S4 אולי נראה כמו

Samsung Galaxy Tab S4, נצפתה ב ובחינות מספר פעמים ויש לו גם קיבל אישורים כמו WiFi, Bluetooth, ו-FCC. עם זאת, אנחנו לא זוכים לראות את המכשיר כל כך הרבה זמן.

טוב, זה לא משנה עכשיו, באופן רשמי עיבוד של מחשב הלוח. יש דלף, מראה הן את הכניסה והיציאה.

הדבר הראשון שתופס את תשומת הלב הוא bezels, אשר הם יחסית רזה יותר בהשוואה Tab גלקסי S3. זה, יחד עם העובדה כי אין כפתור הבית הפיזי הפעם, אומר תצוגה גדולים יותר באזור, ומכאן שונה יחס גובה-רוחב כמו גם.

חסר כפתור הבית מעלה גם שאלות על המיקום (או אפילו קיומו) של חיישן טביעות אצבע. האם סמסונג ללכת תחת תצוגה חיישן טביעות אצבע או את חיישן להיות צד רכוב? או, האם יש טביעת אצבע סריקה בכלל?

בכל מקרה, מה עוד שאנחנו רואים? יש מצלמה קדמית, יחד עם חיישנים נוספים – איריס סורק יכול להיות אחד מהם, כמו התכונה יש כבר שמועות על הלוח. את הפונקציונליות יכול גם לפצות על החסר סורק טביעות אצבע (אם זה המקרה).

הזזת על, אנו רואים את הכוח ואת נפח כפתורים בצד ימין, מצלמה אחורית עם פלאש LED, כמו גם "מכוון על ידי AKG" לוגו יחד עם סמסונג עצמה בחלק התחתון האחורי. זה ראוי להזכיר כי הלוגו מיצוב היה קצת שונה על הפאנל האחורי נחשף על ידי התקשורת.

מפרט טכני-חכם, ממה שאספנו עד כה, הכרטיסיה S4 יכול להיות מופעל על ידי מעבד Snapdragon 835 ערכת השבבים ואולי יש 10.5 אינץ ' עם WQXGA ברזולוציה של 2560 x 1600 פיקסלים עם 16:10 יחס גובה-רוחב.

תצורות זיכרון מציעה רק 4GB/64GB עכשיו. המצלמה המחלקה מתבצע על ידי 12MP האחורי ואת 7MP לפני היורה. הסוללה שמועה יש 7,300 mAh קיבולת, אנדרואיד ו 8.1 (Oreo) צריך לנהל את ההצגה. תמיכה עבור Samsung דקס היא גם שמועה.

באשר לזמינות, יש כרגע אין אישור, אבל אם את התאריך (24 באוגוסט) על המכשיר דלף להפוך דבר ללכת על ידי, אנו עשויים לראות אותו מקבל חשף בצד של IFA 2018.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.