האחרון OxygenOS מביא תמיכה עבור פרויקט טרבל על OnePlus 5 5T

האחרון OxygenOS מביא תמיכה עבור פרויקט טרבל על OnePlus 5 5T

היום, OnePlus פרסמה את הגירסאות העדכניות ביותר של בטא פתוחה עבור OnePlus 5 ו – OnePlus 5T – גרסה 13 על 5 גרסה 11 עבור 5T. גירסאות אלה מביאים כמה תכונות חדשות אופטימיזציות כולל המבטא החדש צבעים, חידשה את ממשק המשתמש, אבל את העדכון הגדול ביותר הוא תמיכה עבור פרויקט טרבל על 5 5T.

פרויקט הטרבל הוא האחרון הפתרון של Google כדי לזרז את התהליך של עדכון אנדרואיד OS, אשר כבר בדקדקנות איטי לכמה הגדולות של יצרני ציוד מקורי, כלומר סמסונג. טרבל גם עושה את זה קל יותר עבור קהילת מפתחים ליצור תקליטורים מותאמים אישית עבור אנדרואיד חובבי.


OnePlus 5T

עד עכשיו, אף אחד לא OnePlus של מכשירים נתמכים תכונה זו. למעשה, OnePlus היה מהסס להציג את התכונה לתוך הטלפונים שלה. באחד שלה אמאס, OnePlus הסבירו את האפשרות של הלקוחות מכשירים הופך בלבנים היה סיכון גדול מדי ו-OnePlus אפילו אישר כי 5 5T לא היה מקבל את התכונה.

אם ברצונך להתקין את החמצן OS בטא פתוחה על ה-OnePlus 5, אתה חייב קודם פלאש פתח גרסת בטא 12 לפני המהבהבים 13. באותו אופן, אם אתה רוצה להשתמש בטא 11 על 5T, אתה חייב קודם פלאש בטא 10. עושה את זה יעזור לך לשמור על נתוני המשתמש. אם אתה לא פלאש גרסה קודמת, תצטרך למחוק נתוני משתמש כדי לאתחל את הטלפון.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.