שיאומי מתכננת להיכנס לשוק האמריקאי ב-2019

שיאומי מתכננת להיכנס לשוק האמריקאי ב-2019

Xiaomi היא מכוון כדי לדרוך על אדמת ארה " ב במהלך השנה הבאה. מודגש ההצהרה נעשתה על ידי החברה, סמנכ " ל וואנג שיאנג, שדיבר עם סוכנות הידיעות רויטרס על 2019 תכניות של החברה. לדבריו, השוק האמריקאי הוא “מאוד אטרקטיבי”, יחל פיתוח המכשירים שלה כדי להיות תואם עם רשתות.

Xiaomi plans to join US market in 2019

יאנג אמר כי החברה “מקווה שזה יכול לעשות משהו”, והוסיף כי Xiaomi הנציגים הם עדיין להגיע לשום הסכם סופי עם ספקים. אם זה יצליח, בייג ' ינג-טק ענק יעבור בתוך שוק שבו בחור חברות סיניות סילקו. הסנאט האמריקאי הציע ספקים לקרוע את החוזים שלהם עם Huawei, בזמן ZTE נמצאת על סף סגירה לאחר הפרת אמברגו הסכמי ואז אי שיתוף פעולה עם גורמים אמריקאים.

למרות המצב הפוליטי בין סין וארצות הברית מביאה את המתח בין שתי הכלכלות, שיאנג נשאר חיובי. הוא הדגיש את היחסים הטובים בין Xiaomi ו-סן דייגו מבוסס צ ' יפ יצרן Qualcomm ו-Google החברה האם של האלף-בית. חלק מהסיבה לכך היה כי מר צ ' אנג היה אחראי של קוואלקום של פעולות בסין לפני שהצטרף Xiaomi.

Xiaomi plans to join US market in 2019

Xiaomi השאיפה להיכנס יותר ויותר שווקים כיום הולך די טוב. זה הצליח להתעלות על Samsung כמו את הספק הגדול ביותר בהודו , גם הרחבת אחרים מדינות גדולות כמו צרפת ואיטליה, אשר מסייע לו להפחית את הקרקע אבד עלות נמוכה יותר מתחרים בשוק המקומי שלה.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.