סמסונג מקבלת פטנט 3D זיהוי פנים, Galaxy S10 אולי תרוויח מזה

סמסונג מקבלת פטנט 3D זיהוי פנים, Galaxy S10 אולי תרוויח מזה

את משרד הפטנטים של ארצות הברית מסמך מ-2014 מגלה כי סמסונג עלה על 3D זיהוי פנים הרבה לפני אפל פרסמה המהפכני iPhone X. עכשיו, החברה הקוריאנית קיבלו סוף סוף את הפטנט והוא יכול להשתמש בו הקרובה שלו התקנים.

אבל לא ציפיות כמו-טק מגיע קצת מאוחר מדי כדי לשמש הקרובה Galaxy Note9. זה יכול להיות רק בזמן הופעת הבכורה בתחילת 2019 כאשר סמסונג פי הדיווחים הוא הולך לשחרר מתקפל Galaxy התקן X ולאחר מכן את המיינסטרים ספינת הדגל, ה-Galaxy S10.

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על זה. דו " ח שפורסם לאחרונה הצביע על כך Galaxy S10 יהיה לכלול את האייקונים איריס סורק יהיה במקום לשלב סוג של 3D הפנים חש טק פיתחה עם עזרה של חברה ישראלית.

בכל מקרה, הפטנט מציין כי הטכנולוגיה מבוססת על TOF (שעה טיסה) טכנולוגיה שעובדת עם ניר (אינפרא-אדום הקרוב), אור קונבנציונלי תמונה חיישן (מילה יפה) מצלמה נוספת חיישן לכידת האור שקופץ מן הנושא של הפנים. vivo גם מתכננת להשתמש באותו סוג של טכנולוגיה בסביבתו הקרובה התקנים.

ובדיוק כמו vivo של לקחת, סמסונג מתכננת להשתמש בו עבור יותר מאשר רק 3D הפנים פותח. זה יעבוד על מעקב תנועה, מחווה זיהוי, מעקב עיניים ראיית לילה לעבוד בחושך. אם סמסונג טק ממש דומה vivo, אנו יכולים לצפות הרבה יותר מהר ויותר מדויק זיהוי הפנים מאשר את הקיים ב-iPhone X.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.