ללבוש מערכת הפעלה-מופעל על Samsung smartwatch שמועה שוב, תכונת מדידת לחץ דם

ללבוש מערכת הפעלה-מופעל על Samsung smartwatch שמועה שוב, תכונת מדידת לחץ דם

בחודש מאי השנה, נחשב המטלפן אוון בלאס חלקו את הציוד שעונים חכמים רץ ללבוש את מערכת ההפעלה נצפו על פרקי הידיים של סמסונג עובדים. זה מונע שמועות של Samsung הופכות את Google של פלטפורמה בשביל העתיד שלה שעונים חכמים.

עם זאת, כמה שבועות מאוחר יותר, בלאס מעודכן זה של פריטי לבוש הבחין קודם לכן היו רק אחד-פשרה שנעשתה על ידי Google, ביעילות לשפוך מים קרים על ספקולציות.

עם זאת, עכשיו, זה נראה כמו סמסונג אולי ללבוש OS התוכניות שלה שעונים חכמים אחרי הכל. על פי קרח היקום (מי רשומה המסלול מלא כשמדובר Samsung הקשורות דליפות), המכשיר צפוי לשאת את 'גלקסי' שעון הכינוי.

https://platform.twitter.com/widgets.js


המוסכמה למתן שמות נופל מוטבע עם סמסונג השימוש של 'גלקסי' הכינוי שלה עם מכשירי Android. את leakster נוסף חושף את השעון צפוי תכונת מדידת לחץ דם (החברה כבר יש פטנט על לחץ דם מעקב על smartwatch.)

הציוץ גם מזכיר פיפ החבילה. בתור התחלה, פיפ עומד על פנל רמת חבילה, היא טכנולוגיה שמטרתה ביצוע מעבד רזה וזול יותר. תכונות אחרות המטפטף גילה כוללים חדש UX האינטראקציה 470mAh הסוללה.

אם אתה זוכר, היו שמועות בחודש שעבר כי הציוד S4 יכלול פיפ, יהיה לארוז משמעותית סוללה גדולה יותר מאשר קודמו. אז זה סביר – כמו קרח של היקום ציוץ גם אומר – זה הקרוב ציוד S4 זה יהיה ללבוש מערכת הפעלה-מופעל.

למותר לציין, כל זה לא אישר באופן רשמי עדיין, אז קח את זה עם קמצוץ של מלח. באשר לזמינות, הציוד S4 הוא אמר להיות המגיעים יחד עם Note9 ב-9 באוגוסט.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.