השבוע מדברים בטלפון: פול

השבוע מדברים בטלפון: פול

כפי שאנו ממהרים לתוך הקיץ, כל שבוע אחד מהעורכים שלנו ניקח רגע כדי לחשוב על מה הם חשבו של השנה עד כה ומצפים מה מגיע למעלה.

ידוע זמן diatribes – אני אשמור את זה קצראת 2018 עליות ומורדות

ציפיתי לצלול ישר לתוך ספינת הדגל השטח, אבל באופן מוזר זה לא איפה המחשבות שלי הראשון הפך. אולי זה בגלל הציפיות שלנו נקבעים בשמים עבור ספינות הדגל בימים אלה, אבל אחד אמיתי הפתעות השנה בשבילי היה מוטו G6.

הכושר שלי טלפון/pub טלפון – תקראו לזה איך שתרצו, תמיד היה לי מוטורולה, יש לי חולשה המותג מאז ה-RAZR המקורי. בנוסף, כמו הקריטריונים שלי לרגע טלפון שונה מזו של הנהג היומי שלי, הציפיות היו אפילו נמוך יותר. אני חייב לשבח מוטורולה (או שאני צריך לומר Lenovo) מוטו G6.

אפילו בבידוד, Snapdragon 450 ערכת השבבים הצידה, מן העיצוב שלה דרך מסך המצלמה, זה מתעלה על תג המחיר שלה. כמו רבים אחרים, המכשירים, ההבדל במחיר הוא אפילו יותר מסומן בהשוואה הנוכחי ספינות הדגל. אתה לא יכול להשוות תפוחים עם תפוזים, אבל את מוטו G6 יותר מ-700 לירות פחות מאשר שלי 256GB iPhone 8 בתוספת. זה הבדל עצום, ואתה לא יכול להרגיש בצורה מוחשית את 700 לירות לשדרג עם תוספת הטלפון.

Motorola Moto G6 review

בשנה שעברה, LG V30 היה אחד האהובים עליי המכשירים. השנה זה היה גזלה על ידי Huawei P20 Pro, המכשיר הכי טוב מבית Huawei לצאת ואין לי ספק שזה יהיה השילוב הטוב ביותר עבור טלפון חכם של 2018 כאשר אנו סוגרים את השנה.

לא לחשוב על העובדה שזה נעשה קשה יותר לבדל את העיצוב של היום כל מסך המכשירים, מלבד ‘plasticky’ כוח, לחצני עוצמת הקול, את יתרת לבנות עם שלה colorways צעקות איכות.

זה קצת יוצא דופן 18.7:19 היבט של 6.1 אינץ OLED המסך הופך קל להחזיק את המכשיר. זה גם עוזר כי הוא ארוז עם כל האחרונים 2018 חובה-ה " יש. אני לא מקונן על חוסר 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק, אבל אותו דבר יכול להיאמר על חוסר טעינה אלחוטית. שומרים את הכי טוב לסוף, אז נעשה את זה משולש של מצלמות לייקה. מספיק לומר שהם מרשים שילוב יוצא דופן בתאורה נמוכה עם הפגם רק להיות מעט מפוקפק המצלמה AI (אבל בתקווה אפשר יהיה לתקן את זה לאורך זמן). משולש מערכות מצלמה רק עליית הפופולריות.

חדשנות היא חיה מוזרה. מחוץ למעבדה מסחרית את behemoths בשוק הטלפונים החכמים לא יכולים להרשות לעצמנו להיות גם חדשני בשל הסיכון של קיטוב אותנו, את משלמת את בסיס לקוחות.

למרבה המזל, בכל זאת, יש לנו את אוהבת של vivo, Oppo, מי מסוגל לקחת סיכונים החדרת חדשנות לשוק. כמובן, אני מדבר על פופ-אפ, מצלמות, ובמידה פחותה יותר,-להציג את חיישני טביעת אצבע בין היתר. רק הזמן יגיד אם אנחנו צריכים להצביע עם הארנקים שלנו או לא אבל אנחנו צריכים לחגוג את החברות לקחת סיכונים. הטכנולוגיה הנוף יהיה גרוע יותר בלעדיהם, עוזב אותנו, הצרכנים, עם פחות ברירה.

ציפיות, משאלות, מוזר בטרוף

אני מעולם לא נמכר ב-iPhone X, ההעדפה האישית שלי היא עבור טלפונים עם יותר בולטים מציג, אז עוד לפני השקתו הייתי אדיש. אני חייב להודות כי הפעם, אני מתרגש יותר עבור ה-iPhone X פלוס שלה עם שמועות 6.5” תצוגת OLED.

ההתרגשות שלי מוגברת עוד פעם את השמועות צצו שנוכל לראות משולש המצלמה להפוך את ההתקנה שלו דרך ה-iPhone. כן, אני עדיין לא 100% מאחורי הפנים תעודת זהות, ולהציג מגזרות תמיד מרגיז אותי, אבל זה המחיר שאני משלם להיות קשור לתוך התפוח-פסוק. שם הוא מוצק הסתברות זה לאן הכסף שלי הולך השנה.


תמונה: MacRumors

מה ההבדל שנה עושה – אני באמת ובתמים היה מלא בכעס, כאשר האייפון שלי מתעדכן באופן אוטומטי את עצמו iOS 11. אני עדיין לא יודע איך זה קרה; ההגדרות שלי צריך למנוע את זה, אפילו אז, אני צריך לראות את שורת שואל אותי אם אני רוצה את iOS 11 ‘וירוסים’ כדי להיות מותקן. אבל איכשהו זה קרה. אני שמרתי את זה כל כך הרבה זמן כי אפל הפסיקה לחתום iOS 10 אז לא הייתה דרך חזרה.

אני כבר מילא רבים להציג ס " מ עם לכעסים ושאיפות עבור iOS 12, על פני השטח, נראה אפל יש נמסר. iOS 12, אפילו ב " בטא " מצב לא רע בכלל. אפל התמקדה במאמצים על אופטימיזציה, ליטוש מציג כמה בברכה תכונות ושיפורים חדשים. נצטרך לחכות עד iOS 13 סוף סוף להיפטר של ‘פישר פרייס’ צעצוע של מסך הבית, אבל לדעתי, זה מחיר קטן לשלם.

אני מצפה גם ל-Google של פיקסל 3/3 XL – על שום דבר אחר מאשר לחזות מה הקסם החדש שהם מבצעים עם המצלמות שלהם. אני משתמש במונח קסם בכוונה כאן, כמו חבטות מעל המשקל שלהם לא נראה הולם מונח כמו לראות את המצלמה מודולים כל כך אור.

לבסוף, מגמה אחת כי אני לא רוצה לראות תופס היא הסרה של לחצנים פיזיים כדי להיות מוחלף על ידי מגע רגיש למישוש מקבילים. כפתור הבית זה דבר אחד, אבל שלנו לחצני עוצמת הקול, ההשתקה מתגים וכדומה צריך להשאיר אותם לבד.

הרהורים אחרים.

אחרון להרהר ב-2017, נוקיה, דומה המחודשת נעשה על ידי רוברט דאוני ג ' וניור, יזם מצליח לחזור לעצמי. ב חג המולד שלנו 2017 העורכים לדבר הערתי על חיוניים ה-PH-1, טלפון במפורש כיצד היו לי ריאלית ציפיות גבוהות. אבל, כמו של נוקיה, בא השני אני מצהיר כי:

“אני מצפה לדברים גדולים ממנו חיוניים PH-2 בשנה הבאה, ואני צופה שהוא יהיה הפתעה, השקות של 2018.”

להכניס ראש סטירה Emoji כאן – ובכן, הם לא נעלמו עדיין, אבל הדברים לא נראים נהדר.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.