יום ראשון דיון:-תצוגה לעומת האחורי רכוב סורק טביעת אצבע

יום ראשון דיון:-תצוגה לעומת האחורי רכוב סורק טביעת אצבע

עם מקבלי רודף אחר פעם להגדיל את המסך כדי גוף היחסים של ספינות הדגל שלהם, פשוט אין מקום הקדמי מותקן סורק טביעות אצבע של פעם. איפה זה צריך לעבור אבל – מתחת למסך או מאחור – רוזן וג ' ורג ' לדון.

רו: "ב-הצגת טביעת אצבע היא העתיד".

אם זה היה תלוי בי, הייתי משאיר את קורא טביעות האצבעות בחזית מודרניים טלפונים, אבל המגמה של לוח-פחות מציג הנהיגה את טביעות האצבע בגב המכשיר. הסנטר כבר לא יכול לשכן אותם.

אבל אל תבין אותי לא נכון – אני נהנית מהם מסך מלא טלפונים חכמים ככל את הבחור הבא – הם יפים, ללא ספק יותר פונקציונלי, יכול בית גדול יותר באופן משמעותי לוחות באותה טביעת רגל. ובכל זאת אלו סורקי טביעות אצבע מאחור תמיד מביך לשימוש. לעתים רחוקות OEM מקומות זה נוח במקום – זה גם גבוה מדי, נמוך מדי או ממוקם ליד המצלמה גורם מקרי נגיעות על העדשה ומריחות את זה (אהמ, Samsung).

חלקם אפילו לא טורחים בכלל ולא להסתמך רק על זיהוי פנים, כמו iPhone X או Oppo הוא למצוא את X , אבל זה סיפור אחר לגמרי.

אז להציג את טביעת האצבע הטכנולוגיה מגיעה בדיוק בזמן עבור הלוח-פחות ממהפכה. או שהאחרון נאלץ לשעבר. בכל מקרה, קשה להתווכח עם העובדה הקדמי מותקן קורא טביעות האצבעות קשה לפספס – זה נגיש בכל עת. כמה פעמים היה לך להרים את הטלפון שלך, רק כדי לפתוח אותו כאשר שוכב על השולחן? כי בשבילי, הקלדת סיכה או ציור הדפוס שלי לא יכול להשוות את הנוחות של קורא טביעות האצבע.

כמובן, תוך כדי הצגת אצבע הטכנולוגיה לא ממש שם עדיין – זה לא עקבי כמו בנאדם נורמלי, זה בטח הרבה יותר לאט. אבל זה יחסית חדש ויותר חברות יתחילו ליישם את הטכנולוגיה, אז זה חייב להיות מושלמת, בעוד כמה שנים. או אולי מוקדם יותר? הכל תלוי כמה ספינות הדגל הטלפונים יצאו עם קוראים חדשים בעתיד הקרוב.

כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לחכות רק עוד קצת, ואתה לא יהיה מסוגל להבחין בהבדל בין המקובל אחת ב-תצוגה חיישן. למעשה, אני אהיה שמח לראות vivo של איפקס הרעיון טלפון מפותח אפילו יותר, כי ככל שאני יכול לראות את זה, את חצי קורא מסך זה הולך להיות גולת הכותרת של טביעת האצבע טכנולוגיה.

ג 'ורג': "לחיות את הרגע"

ילד, מה דעתך על אלה הנפשות על vivo NEX זה להאיר את האזור סביב שלה תחת תצוגה חיישן טביעות אצבע? כמה sci-fi דברים שם. אם רק זה היה עובד כל הזמן. או חצי מהזמן. או אחד מתוך ארבעה. רק זה לא.

הנקודה שאני מנסה להבהיר היא כי הטכנולוגיה מאחורי תחת תצוגת החיישנים עדיין מוקדם בהתפתחות שלה, וכפי שזה נראה כרגע, זה לא יכול להתחרות עם אלה המסורתיים מהירות או אמינות. קונבנציונלי חיישן קיבולי נותר ללא הפסד.

ומה עם המלחמה האחורי רכוב הקוראים? להשתמש בטלפון במשך שבוע ולמצוא את מיקום החיישן על הגב הופך להיות לא רלוונטי. למעשה, תהיה לא 'למצוא' – זה יהיה טבע שני.

אני לא מגן מגוחך המיקום של הקורא על הגלקסיה S8 ו Note8. העניין הוא, לאחר השימוש האחרון עם אלקנטרה (אשר משמש מישוש מצביע איפה החיישן) במשך שבועיים (כל מתיחה של זמן אני הבעלים של הדבר, סיפור אחר), ולאחר מכן לעבור בחזרה פיקסל 2 XL, אני כל הזמן מנסה לגעת באותו מקום מספר ימים. אז אתה פשוט מתרגלים לדברים.

אני יכול להעריך כמה האחורי רכוב חיישנים להכריח אותך להשתמש חלופה לפתוח את שיטות כאשר הטלפון מונח על השולחן, ואין טוב לעקיפת הבעיה. אני, באופן אישי, את תבנית סוג, אבל אני מודה, זה לא אידיאלי. אז, אולי אחורי חיישן לשימוש כללי ותוספת תחת תצוגה אחד עבור אלה פעמים?

כל זה, כמובן, אם אנחנו פועלים תחת ההנחה המקובלת הקדמי. החיישנים הם מתים, ולכן הם לא בהכרח צריך להיות. כל bezelless שיגעון הוא כאן כדי להישאר, אבל טלפונים כמו ה-Huawei Mate 10 קיים כדי להראות לנו את זה אתה יכול לעשות את מכשיר זה בעיקר תצוגה, עדיין יש מקום בקורא טביעות אצבע להלן – תמיד שם בשבילך.

וזה, בעצם, למה אני כל עבור תחת תצוגה חיישנים – כאשר הם יכולים להתאים את המהירות ואת שיעור הצלחה של קונבנציונאלי. עד אז, בוא נישאר עם מה שעובד.

#qp_main2004955 .qp_btna:hover input {background:#00355F!important} #qp_all2004955 {max-width:815px; margin:0 auto;}

איפה אתה רוצה את קורא טביעת האצבע שלך?
על גב כי שם את האצבע בדרך כלל הולך בכל מקרה.
תחת להציג את קורא טביעות האצבעות הוא הרבה יותר נוח ונגיש.

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.