שבועי סקר: איזה סוג של כפול (או משולש) מצלמה ההתקנה הוא הטוב ביותר?

שבועי סקר: איזה סוג של כפול (או משולש) מצלמה ההתקנה הוא הטוב ביותר?

בסדר, זה היה שנה מאז שאלנו, אז זה הזמן לבדוק אם הדעות השתנו. איזה סוג של מצלמה כפולה ההתקנה אתה מעדיף? או אפילו משולש המצלמה ההתקנה – ניתן להצביע על מספר אפשרויות בסקר הזה. אם יש מנצח ברור, אז רק עוד מצלמה זה מספיק.

אם יש כמה אפשרויות פופולרית, ואז משולש צורך במצלמה כדי לכסות את כל האפשרויות.

בשנה שעברה, בצבע אחד משני החיישנים זכה דק מרווח. הם היו חשובים לחיזוק תאורה נמוכה, ביצועים, אבל אולי הם לא כל כך רלוונטיים היום. פתחים הגיעו f/1.5 על Galaxy ו-S9 S9+. HDR+ טק (מ-Google ואחרים) עושה עבודה נהדרת, שיפור יריות תוכנה. בנוסף, יש לנו חדשות ומעניינות חומרה כמו של Huawei מרובע חיישן Bayer.

טלה המצלמות השתפרו ב. למרבה האכזבה בקצב איטי. רוב הטלפונים לדבוק 2x זום אופטי, רק את Huawei P20 Pro מציע 3x (וזה נפלא). צלמים אומר “זום עם הרגליים”, אבל זה לא תמיד אופציה.

דברים הלכו אפילו איטי יותר רחב-זווית מצלמות. LG נשאר הראשי שלהם חסיד שלה עם ה-G7 ו V30, טלפונים, למרות Asus לאחרונה הצטרף לחגיגה עם ה-Zenfone 5 ההרכב ואפילו במחיר סביר מקס (M1).

בשנה שעברה הייתה לנו אופציה עבור בוקה, אבל אנחנו לא חושבים שזה הכרחי. טלה מצלמות יכול לעשות את בוקה (מבט של ה-iPhone במצב פורטרט) ואף אחד מצלמות יכול לנהל את זה (פיקסל טלפונים השתמש Dual Pixel AF – טק כדי להשיג את האפקט). אז, אנחנו לא כוללים את זה השנה.

אבל אנחנו, כולל “מתקדם " חיישן” אפשרות. ברור שיש מקום עדיין התקדמות, אפילו אחרי כל כך הרבה השנה. רק תראו מה Huawei ו-Google עושה.

#qp_main2004120 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2004120 {max-width:815px; margin:0 auto;}

איזה סוג של מצלמה משנית אתה רוצה?

זווית רחבה

שחור ולבן

זום

מתקדם חיישן

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.