האיחוד האירופי אומר גוגל לא יכולה להכריח יצרני ציוד מקורי כדי להגדיר את Chrome ו-Google Search בתור יישומי ברירת מחדל

האיחוד האירופי אומר גוגל לא יכולה להכריח יצרני ציוד מקורי כדי להגדיר את Chrome ו-Google Search בתור יישומי ברירת מחדל

Google דורשת יצרני ציוד מקורי כדי לעמוד בדרישות מסוימות על מנת להיות זכאי לנהל את חנות Google Play. בין דרישות אלה הוא אחד כי האיחוד האירופי הראשי של התחרות הרגולטור לא מסכים עם זה.

זו הדרישה כי יצרני ציוד מקורי יש Google Chrome ו-Google חיפוש מותקנים מראש. זה אומר שאם Oem לא לציית מראש להתקין את Google apps, הם לא יהיו רשאים להפעיל את חנות Google Play.

Margerethe Vestager הוא האיחוד האירופי של תחרות צ ' יף והיא טוענת ש-Google דרישה מבטיח משלו הדומיננטיות שלו באינטרנט האקולוגית של שירותים. אין ספק, גוגל יש יתרון על מנוע החיפוש שלה ודפדפן המתחרים.

עתיד פסק הדין יכול גם להכריח את גוגל להציע יותר קלה ויותר פשוטה בדרך של החלפת שירותי אינטרנט מנועי. זה, בנוסף חסון קנסות. כדי לתת לכם מושג, בשנת 2016, גוגל נקנסה האיחוד האירופי 2.4 מיליארד דולר עבור לכאורה דה-הדירוג המתחרה חנות כלי השוואה לטובת גוגל עצמו.

הצד השני טוען כי גוגל צריכה לעשות כסף בחזרה איכשהו אז זה יכול להמשיך לשמור על מערכת ההפעלה הפתוחה במקום הראשון. “אף אחד לא נאלץ לקחת את Google apps, אבל אם אתה רוצה להיות יישומים מסוימים, אתה חייב לעבור את כל הסוויטה.”

את זה ואת השינויים האחרונים באיחוד האירופי לכיוון יותר אגרסיבי הגנת הצרכן תקנות לעשות את זה טוב יותר עבור הצרכן ליהנות מן המוצר, כמו גם לתת לתחרות הזדמנות הוגנת. בינתיים בארה " ב, אירוע כמו זה יהיה בסופו של דבר להפעיל לחץ כלפי הרגולטורים ברחבי ארצות הברית הסחר הפדרלית של נאוודה.

גוגל הייתה לנו סיכוי הערעור מה פסק הדין נעשה על ידי האיחוד האירופי. כמובן, לפני זה יכול לעשות את זה, הוא צריך לעמוד בדרישות של האיחוד האירופי פסק דין או פנים יומי קנסות.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.