הטלפון האחרונה APK פירוק מגלה תכונה להקרנה רובו-שיחות

הטלפון האחרונה APK פירוק מגלה תכונה להקרנה רובו-שיחות

החבר ' ה ב – XDA-מפתחים יש לבצע APK פירוק של האחרונה Google טלפון APK (גרסה 22). זוהי ברירת המחדל טלפוניה יישום זה משמש על נקסוס של גוגל פיקסל התקנים. התכונה האחרונה המיועד הזה חייגן היא שיחה ההקרנה-תכונה זה ישאיר את דואר זבל קורא מן מפריע לך.

על פי הניתוח, את אפליקציית הטלפון של תכונה חדשה שנקרא “קורא מסך” וזה יהיה ככל הנראה לעבוד ללא צורך פעילה WI-Fi או חיבור נתונים. כדי לעשות את זה, זה יהיה להשתמש בזמן-אמת שעתוק שמע של שיחה נכנסת כדי להזהיר אותך אם קוראים לו רובוט בקצה השני.


מקור: XDA-מפתחים

הנה כמה את מחרוזות הטקסט שנמצאו לביצוע: מסך שיחות לא רצויות עם קול בזמן אמת תמלול ו-מענה מהיר,: שיחה המסך עובד ללא Wi-Fi או נתונים. השיחה אודיו תמליל נשמרים רק את היסטוריית השיחות שלך, רק בטלפון שלך.

אתה תהיה מסוגל לשלוח תגובה מהירה הודעות SMS במסך שיחות טלפון על ה-SMS, לפי להתחייב. בשלב זה, זה עדיין לא לגמרי ברור כיצד התכונה יעבוד. במצבו הנוכחי, התכונה היא עדיין לא הושלם, והוא צפוי להיות לפחות חודש או חודשיים לפני שאנחנו רואים תכונה זו יושמה במלואה. בהתחשב בזמן, סביר להניח שהיינו רואים תכונה זו עושה את זה כדי פיקסל 3.

מעל הראש למקור הקישור כדי לראות את APK מלא פירוק על XDA-Developers.com

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.