גוגל לשלם עכשיו תומך הכרטיסים, כרטיסים לאירוע, peer to peer העברות כספים

גוגל לשלם עכשיו תומך הכרטיסים, כרטיסים לאירוע, peer to peer העברות כספים

גוגל סוף סוף החליט לשלב את כל זה שונה שירותי תשלום לתוך אחד כזה בינואר, גוגל לשלם נולד. כעת החברה מוסיפה כמה-ביקש הרבה תכונות האפליקציה.

קודם כל, גוגל לשלם עכשיו בחנויות את כרטיס העלייה למטוס ואת כרטיסים לאירוע, לצד הקלפים שלך. אתה פשוט מציל אותם מידיו של מרכז הכרטיסים או מערב, תמיד יש לך אותם בהישג יד. תמיכה עבור יותר מנפיקים מגיע בקרוב – Eventbrite, סינגפור איירליינס, Vueling היה שמו-שמט את ההודעה.

את הכרטיסים יהיה גרים באותה עובר הכרטיסייה כמו כרטיסי הנאמנות שלך, כרטיסי מתנה, ומציע את גוגל לשלם app עבור אנדרואיד. הנקודה היא כמובן מכן להשתמש בטלפון שלך ככרטיס שלך (או העלייה למטוס), לא הדפסה נדרש.

הבא, גוגל לשלם ולשלם לשלוח אפליקציות מאחדים כוחות כדי לאפשר לך לשלוח או לבקש כסף לחברים של גוגל לשלם app, אם אתה גר בארה " ב (בקרוב בבריטניה). כדי לפצל הצעת חוק לכרטיסייה ' אספת (ושולם עם Google לשלם), אתה יכול להקיש על הרכישה האחרונה ומייד לבקש כסף של עד חמישה אנשים.

אתה יכול בקלות רבה יותר לנהל את פרטי התשלום ב-Google לשלם app עבור דמוי אדם ו – iOS, כמו גם באינטרנט. הכל מסונכרן עם חשבון Google שלך, באופן לא מפתיע, כל כך כל עדכוני המידע שלך עשוי באינטרנט יבואו לידי ביטוי באפליקציות, viceversa.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.