המצלמה אביזר להכנת רגע משיקה מצלמה app עבור iOS ו-Android

המצלמה אביזר להכנת רגע משיקה מצלמה app עבור iOS ו-Android

רגע הוא מותג ידוע להכנת מצלמה אבזרים עבור טלפונים חכמים. החברה עושה מגוון של עדשות, אשר עובדים עם שלהם תוכנן במיוחד המקרים עבור ה-iPhone. יש עכשיו פתחו מצלמה נייד app עבור שניהם iPhone ו-Android.

קרא רגע את תכונות app בקרה ידנית עבור לכידת תמונה על שתי פלטפורמות. זה כולל חשיפה, ISO, איזון לבן, מהירות תריס, מיקוד. אתה מקבל בשידור חי תצוגת היסטוגרמה, אז אתה יכול להתאים את ההגדרות שלך בהתאם. אתה יכול הקש כדי להתמקד, נעילת פוקוס או להתאים מיקוד והחשיפה באופן עצמאי. האפליקציה גם כוללת גלם ללכוד. אם ההתקן שברשותך תומך בה.

גרסת iOS מקבל כמה תכונות נוספות. אתה יכול להקליט קטעי וידאו ב-app, עם מספר רב של רזולוציה וקצב פריימים אפשרויות. אתה גם מקבל ייצוב תמונה אלקטרוני. והכי חשוב, מגוון רחב של התאמה ידנית אפשרויות זמינות גם את מצב וידאו.

IOS האפליקציה גם מאפשרת לך לבחור אם ברצונך לשמור את התמונות HEIF או JPEG, וידאו ב-HEVC H. 264 או ו לא דחוס תמונות ב-RAW או TIFF. אם יש לך dual מצלמה אחורית, אתה יכול גם באופן ידני לעבור בין שני מודולים. הדבר היחיד שחסר כאן, אילו אפליקציות כמו הליד, דיוקן מצב.

האפליקציה עולה $2.99 על אנדרואיד. ב-iOS, ההורדה הראשונית היא חינם אך מלבד לקיחת בסיסי תמונות וקטעי וידאו, כל דבר אחר הוא נעול עד שאתה משלם $2.99 לפתוח את הערכה המלאה של אפשרויות. ב-iOS זה לא brainer, במיוחד אם אתה כבר משתמש יישום המצלמה המניה. על אנדרואיד, אתה יכול או לא רוצה לרכוש תלוי כמה טוב את הטלפון במלאי יישום המצלמה.

iOS • אנדרואיד

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.