הסתמכות JioPhone מקבל מפות גוגל עם עדכון הקושחה העדכנית ביותר

הסתמכות JioPhone מקבל מפות גוגל עם עדכון הקושחה העדכנית ביותר

בשנה שעברה, תכונה הטלפון הושק על Jio שלה נקרא הסתמכות JioPhone. הטלפון הזה פועל KaiOS, קהילה שמקורו יורש מה היה FireFox OS. יחד עם KaiOS, יש לו את הטלפון W-Fi, LTE, חזור, GPS, וכמה היכולת להריץ יישומים.

כמובן, אין חנות לשחק על JioPhone, אפליקציות מגיעים באמצעות עדכוני תוכנה ו העדכון העדכני ביותר על JioPhone מביא Google Maps. גאדג 'טים 360 היה מסוגל לקבל את עדכון עשה את האפליקציה 'מפות Google' מותקן.

נתון כי JioPhone יש קטן מאוד 2.4 אינץ', אתה יכול לדמיין את זה הממשק הוא די מינימלי. האפשרויות הן: חיפוש, להציג את המפה למיקום שלך, לנהוג, דו-גלגלי, רכבת או אוטובוס, הליכה, מפת שכבות,. ניווט קל כמו הזנת הכתובת, הקשה על הכתובת או המקום שאתה מחפש.


מקור: גאדג ' טים 360

למרות זאת יש לו ממשק פשוט, זה עדיין סיפור גדול לקראת ביצוע ניווט נגיש להמונים בהודו. את JioPhone הוא אחד שאתה יכול לקבל בעצם בחינם מהכלוב, למרות תכונה טלפון, זה יכול לרוץ חיוני ביותר יישומי הטלפון החכם.

למעשה, Facebook נוספה לטלפון לפני זמן לא רב. בנוסף, Google עוזר, WhatsApp, YouTube באים כדי KaiOS. יישומים אלה יהיה זמין ברגע JioPhone 2 יהיה זמין לרכישה. את JioPhone 2 דומה מאוד מבוגר BlackBerry שלה עם מקלדת QWERTY מלאה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.