טוויטר יוצאת סרגל הניווט התחתון לכולם על אנדרואיד

טוויטר יוצאת סרגל הניווט התחתון לכולם על אנדרואיד

טוויטר החלה לשווק את סרגל הניווט התחתון לכולם. השינוי היה הראשון לפרוס את אלפא לבנות לפני כמה חודשים ועכשיו הוא עושה את דרכו לאורווה לבנות.

השינוי לא דורש עדכון מחנות Play וכל עוד יש לך את הגרסה העדכנית ביותר של היישום כבר מותקן השינוי צריך לקרות באופן אוטומטי בצד השרת.


משמאל: לפני עדכון • נכון: אחרי עדכון

את סרגל הניווט התחתון הוא למעשה העברת ברמה העליונה סעיפים, כגון בבית, רגעים, התראות והודעות מעל ציר להלן. זה יותר בקו של גוגל, Material Design guidelines, אשר כעת מכתיבים את זה ברמה העליונה סרגלי ניווט אידיאלי צריך להיות בתחתית, כנראה כדי להפוך אותם נגישים בקלות על טלפונים עם מסכים גדולים.

אכן, עכשיו אתה יכול לקפוץ בכרטיסייה הראשונה הרביעי את טוויטר האפליקציה ישירות מבלי לסחוב שלוש פעמים או למתוח את האגודל. היכולת לסחוב בין כרטיסיות יש גם הוסר לפי קווים מנחים.

כיום, כרטיסיות לקחת יותר מדי מקום בתחתית, אז אתה רואה פחות תוכן מאשר בעבר. הם גם לא להסתתר בעת גלילה כפי שהם צריכים. זה יהיה גם לקחת קצת זמן כדי להתרגל לא סוחבים ולא רק הקשה עליהם. חלקים מסוימים של ממשק המשתמש עדיין למעלה, כמו שורת חיפוש, אז אתה לא עושה מתיחות עדיין. בסך הכל, אם כי, זה שינוי טוב ומשהו משתמשים להתרגל בקרוב.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.