מוטו E5 משחק אנדרואיד ללכת Edition הוכרז – תצוגה גדול יותר, פחות זיכרון RAM, יותר סבירים

מוטו E5 משחק אנדרואיד ללכת Edition הוכרז – תצוגה גדול יותר, פחות זיכרון RAM, יותר סבירים

כנראה התרגלתי של מוטורולה תרשים שמות כבר, אז זה לא קשה לנחש כי ה – Moto E5 לשחק מעט יותר סבירים הגרסה כבר זולים מוטו E5. היום, לעומת זאת, הודיעה החברה על כביכול מוטו E5 משחק אנדרואיד ללכת מהדורה ברחבי העולם, וזה אפילו עוד יותר בדרגה, על המקור מוטו E5 לשחק.

אנדרואיד ללכת Edition, כפי שאתה כבר בטח ניחשתם לפי השם שלה, מבוססת על אנדרואיד אוראו ללכת. זה מאפשר מערכת הפעלה לרוץ על ultra low-end חומרה, ובכך דוחף את המחיר כלפי מטה עוד יותר. לעומת תקן E5 לשחק, אנדרואיד ללכת מהדורה יש מעט גדול יותר, עדיין יותר זול תצוגה, פחות זיכרון RAM קטן יותר סוללה.

הפנל הוא 5.84" ב אלכסוני עם 480 x 854 פיקסלים רזולוציה (18:9 aspect ratio), 1GB של זיכרון RAM ו-2,100 mAh סוללה, לעומת 5.2 אינץ ' תצוגת 720p, 2GB של זיכרון RAM ו-2,800 mAh, על תקן מוטו E5 לשחק.

בכל מקרה, שאר המפרט בעיקר את אותו הדבר – Snapdragon 425 האם המספר גריסה, 16GB של אחסון הניתן להרחבה, קורא טביעות אצבע, ממוקם בחלקו האחורי, יחד עם מצלמה ראשית של 8MP ו-5 מגה פיקסל קדמית. לשניהם יש פלאש LED.

המכשיר צפוי לשלוח שחור, כהה אגם פלאש אפור צבעים. התמחור באירופה €109 ו-ליש " ט 99.95 עבור בריטניה. מוטורולה אומר כי המכשיר יהיה להכות את אמריקה הלטינית גם שוק עד סוף החודש.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.