ב-תצוגה טביעת אצבע הופך להיות יותר ויותר פופולרי, Leagoo S10 זה

ב-תצוגה טביעת אצבע הופך להיות יותר ויותר פופולרי, Leagoo S10 זה

ב-תצוגה טכנולוגיית טביעת אצבע הופך פופולרי יותר ויותר, הקרובה S10 החכם של Leagoo היא כאן כדי להוכיח את זה. על פי המפורסם, טוויטר מוסר המידע, רולנד Quandt, מצטט את החברה עצמה, את הקרובים הדגל יהיה תחת תצוגה קורא טביעות אצבע.

נראה כי הטכנולוגיה הזו לא תישאר בלעדי vivo של X21 אוד ו – NEX לאורך זמן, ככל שיותר מותגים להתחיל לקפוץ על תצוגה טביעת אצבע טק העגלה. Xiaomi האחרון של Mi 8 Explorer מציע מגניב תכונה חדשה וגם את Meizu 16. זה קצת חדשות טובות, ככל שיותר יצרני ציוד מקורי להתחיל לאמץ את הטכנולוגיה, הוא בסופו של דבר להיות מושלמת, וזה כל מה שאנחנו צריכים באותו הרגע.

מעט ידוע המותג שנקרא Leagoo מחפש להרשים עם הקרוב שלה S10 החכם דגל וגם מבחינה היסטורית, הם מעולם לא שוחרר טלפון שעולה יותר מ €300. אז, אם Leagoo יכול לעשות את זה, אנחנו אולי סוף סוף נתחיל לראות מכשירים סבירים בשילוב עם תחת תצוגה קורא טביעות אצבע.

מלבד האחרון, הטלפון צפוי לארוז את מחורצים 6.21-inch FHD+ display עם 19:9 aspect ratio, 6 או 8 ג ' יגה של RAM ואחסון גרסאות, החל מ-64GB, עד 256GB. המכשיר גם יציע שתי גרסאות של המצלמה התקנה על הגב – 20MP + 13MP או 16MP + 8MP. רק יותר יקר גרסה ישולב עם תצוגה פונקציונליות.

ככל השבבים הוא מודאג, Leagoo נמסר כי הם גם משתמשים חדשים Snapdragon 710 או הליו P60/P70. את תאריך השחרור צפוי מתישהו בספטמבר לחברה אומר חלק המפרט עשוי להשתנות על ידי הזמן את המכשיר צפיות השווקים.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.