החכם העולם גביע: הגמר

החכם העולם גביע: הגמר

זה היה ארוך ומרגש הטורניר – תשוקות גבוה והמתח עולה, בעיקר בשתי חצי גמר. אנחנו תאם את הציונים הסופי הוא בשורה. זה Samsung Galaxy S9+, נגד OnePlus 6.

Samsung Galaxy S9+
OnePlus 6


Samsung Galaxy S9+ • OnePlus 6

עכשיו, זה קרב קשה, אם אי פעם ראיתי אחד. אגב, את שני חצאי הגמר היו בהחלט לא טיול בפארק. כל הספקולציות או תירוצים קל או קשה קבוצות, משחק קופצים עכשיו לא בא בחשבון. יש באמת לא לוזרים אמיתיים מעבר לנקודה זו.

חידושים מראה עתידני לקח את vivo NEX אס די רחוק. ברור אנדרדוג, הפופולריות חכם, vivo של הדגל הנוכחי בהחלט עשה סנסציה בטלפון החכם הסצנה. עם זאת, בבירור, זה לא מספיק כדי בור נגד הטיטאן זה Samsung Galaxy S9+. אם מכירות מספרים הם דבר ללכת על ידי, ה-Galaxy S9+ הוא ללא ספק עושה טוב יותר מאשר רוב. אבל, זה רק הקול שלך מה שחשוב כאן, סמסונג היא כנראה עושה משהו אחר, עם החתימה שלה מעוקל, Super AMOLED עיצוב, הוקמה הדגל אילן ו-internals כדי להתאים. וגם, בואו לא נשכח את משתנה צמצם המצלמה.

הראשון הגמר היה הרבה יותר חד-צדדי, אבל במשחק האחר, הכולל את Huawei P20 Pro ו-OnePlus 6, היה חתך בגרון קרב עד הסוף. למען האמת, זה קל לראות מדוע. שני המכשירים הם מחיר מוערך-אאוט ספינות הדגל, עם לא ברור מפרט מחדלים ושפע של גריסת מספר הכוח. Huawei P20 Pro לזרוק שלה משולשת מדהים מצלמה ההתקנה, עם זאת, מצוין תאורה נמוכה, איכות 3x זום אופטי. בנוסף, מאסיבי 4,000 mAh, מהירה-טעינת הסוללה.

מצד שני, ה-OnePlus 6 הוא האחרון ב רב-קו של "שונה" טלפונים. אלה שנעשו לאחר שהקדיש קבוע תמורה אוהד הצרכים והרצונות. המכשירים יש תקוע עם 3.5 מ "מ אודיו ג' ק ונקי גישה אנדרואיד באש ובמים. אולי זה היה תוספת נקודות נאמנות זה הצליח לדחוף את OnePlus 6 הסופי, בסופו של דבר.

אנחנו לעולם לא באמת יודע. כל מה שחשוב זה המשחק האחרון כבר מוגדרת. אז, לקבל את ההצבעה אצבעות מוכן, לחץ על מפה.

#qp_main2011237 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2011237 {max-width:815px; margin:0 auto;}

Samsung Galaxy S9+ לעומת OnePlus 6

Samsung Galaxy S9+

OnePlus 6

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js


את התושבת

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.