סמסונג גלקסי החדש Note9 לחץ להפוך לחיות תמונות הדליפה.

סמסונג גלקסי החדש Note9 לחץ להפוך לחיות תמונות הדליפה.

זה דלף Galaxy Note9 קידום מכירות פוסטר משבוע שעבר היה לגיטימי, כפי שמסתבר – להשלים עם צהוב/זהב עט S משלוח עם גרסה כחולה של הטלפון. זו אושרה היום על ידי התמונה שניתן לראות להלן, לחץ על רינדור של המכשיר הקרוב משותף על-ידי לא אחר מאשר אוון בלאס,.קיי.א. @evleaks.

ההדמיה נוספות מכתיר את העובדה חיישן טביעות אצבע על הגב מקבל חדש מיקום, אבל Note9 בהחלט לא להיות נאהב על ידי חולי OCD, עם מיושר הבלגן אתה יכול לזהות את המצלמה האי על החלק האחורי. אחד חיישן גדול יותר מאשר אחרים, פלאש LED הוא קרוב יותר לפקח על קצב לב מאשר מצלמות, וכן הלאה. סורק טביעת האצבע עצמה נראה קצת בצד קטנים, אבל אני מקווה שזה יעבוד, כמו גם את Galaxy S9+.

הזהב עט S בעל כחול הסוף, אז זה לא נראה מחוץ למקום כאשר הוא תחוב בתוך המכשיר. זה זהב (או יותר כמו צהוב), עם זאת, מסקרנת זיווג שלא ראינו לפני כן את לב לשורה. עד עכשיו העט התאים את הצבע של הטלפון. לא יותר, אם כי סמסונג מנסה להפוך אותו להתבלט, אשר בקורלציה עם תוספת של Bluetooth .

Samsung Galaxy Note9 leaked live images
Samsung Galaxy Note9 leaked live images


Samsung Galaxy Note9 הדליף את תמונות בשידור חי

מלפנים, את Note9 כמעט נבדל מקודמו. לאחרונה חשף תמונות בשידור חי של הטלפון, שבו אתה יכול לראות לעיל, מסכים עם ההערכה הזאת. בתוך זה צריך לארוז את Snapdragon 845 או Exynos 9810, יחד עם או 6 או 8GB של זיכרון RAM. התצוגה תהיה 6.4 אינץ ' Super AMOLED מעוקל, בעוד כפולה מצלמה אחורית ההתקנה צריך להיות מאוד דומה, אם לא זהה, לזו ראיתי את S9+. את Note9 צפויה לפגוע 3,850 או אפילו 4,000 mAh.

מקור 1 | מקור 2

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.