גוגל מציגה חזותי תמונה, כרטיסים של Google now נגיש מכל עוזר

גוגל מציגה חזותי תמונה, כרטיסים של Google now נגיש מכל עוזר

גוגל הודיעה כי זה יהיה לרדד חזותית חדשה להאכיל את היום בתוך Google עוזר וקוראים לזה ‘חזותי בזק’. זה ויזואלית חדשה סקירה לא רעיון חדש – אנחנו כבר רואים את זה מאז גוגל עכשיו וזה Google להאכיל כבר נע סביב מאז, עדיין לא מצא בית קבוע.

כאשר Google עוזר הוכרז לראשונה, הייתה חלוקה ברורה בין Google now ו-Google עוזרת פונקציות. עם תכונה זו הודיע, זה נראה כמו לשעבר Google עכשיו יש סוף סוף עשיתי את מעגל להיות משולב ב-Google עוזר.

התכונה מתגלגל החוצה במהלך השבוע הבא, על-פי גוגל, ואני אראה לך הזנה של מה היום שלך ייראה. זה כולל תנועה, אירועי לוח שנה הקרובים, ביל הודעות, חבילת התראות ומידע כמו טיסות, מלון, מסעדה הזמנות.

גוגל לאחרונה גם הודיע כי יוכל להראות את העליה בתוך גוגל לשלם. השלב הבא העיניים שלנו יהיה עבור Google עוזר יש את היכולת להראות לך כרטיס הציל גוגל לשלם.

Visual בזק יהיה להוסיף תכונות נוספות לאורך זמן, הראשון בשורה של אשר היא להביא סקירה של הערות ורשימות מ-Google Keep, כל.לעשות, להביא!, Todoist, “ואחרים”. שם גם יהיה תגלית חדשה ' כדי למצוא דברים לעשות בסביבה, חניה תזכורות, אישית המלצות על פודקאסטים, מוסיקה.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.