המשווק באינטרנט לוקח הזמנות מראש עבור Sony Xperia XZ3, מחיר ומפרט גילה

המשווק באינטרנט לוקח הזמנות מראש עבור Sony Xperia XZ3, מחיר ומפרט גילה

בריטי מקוון קמעונאי טוען המפתח המפרט של המכשיר יחד עם הרשמית תמחור עבור בריטניה. וזה לא הכל – יש לפתוח דף על הזמנות מראש זה באמת עובד. עדיין, זה נראה קצת מוזר בהתחשב Xperia XZ3 הוא אמור לשחרר במהלך השנה בתערוכת IFA בחודש ספטמבר.

בכל מקרה, בואו נניח יש חנות טובה המקור. רישום חושף חלק מפתח מפרט טכני, אשר הם לעומת מה ששמענו עד כה. היה לנו GFXBench רישום מכוון QHD+ מסך (2880 1440 x) ו-5.9 אינץ'. אז שוב, Sony מעולם לא היה לו מסך QHD על הטלפונים שלה היסטורית, הפרק השני שלה המיינסטרים ספינות הדגל בכל שנה מהווה שדרוג קטן המקורית.

זה למה רוב המפרט בהזמנה מראש דף ישר שנלקחו Xperia XZ2 מלבד המצלמה ההתקנה ואת הסוללה. השמועה אומרת כי XZ3 יירש את 19MP + 12MP מצלמה תצורה מ Xperia XZ2 פרימיום אז אנחנו מאמינים המפורטים מצלמות כנראה מדויק. ולגבי הסוללה, אנו רואים עדכון מצטבר (מ 3,180 mAh עד 3,240 mAh) בהקשר זה בעוד מקור מזכיר גם ירידה קטנה עובי ירד ל – 10.1 מ " מ.

החנות עכשיו לוקח הזמנות מראש הסופי המחיר הוא €849 ($988) – זה די את המחיר היקר מגיע די קרוב הנוכחי למעלה-מדף הדגל של החברה, ה-Xperia XZ2 פרימיום. וזה עבור 6GB/64GB תצורה.

אנו ממליצים לך לקחת את הדליפה עם מנה בריאה של ספקנות כמו זה מוקדם מדי עבור טלפון זה לא קרוב להיות הודיע על הזמנה מראש.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.