גוגל פרצופים €4.3 מיליארד בסדר " מ האיחוד האירופי

גוגל פרצופים €4.3 מיליארד בסדר " מ האיחוד האירופי

שמענו על האיחוד האירופי תחרות עמלה של צ ' יף את מורת רוחו של Google של פרקטיקות רק בשבוע שעבר ועכשיו אנחנו רואים את התוצאות. הבוקר הנציבות האירופית סטר ענקית החיפוש, עם שבירת שיא €4.3 מיליארד בסדר. קליפורניה מבוססי החברה נמצאה אשמה באמצעות הנייד שלה מערכת ההפעלה כדי "לקבע את מעמדם הדומיננטי באופן כללי חיפוש באינטרנט."

של האיחוד האירופי פסק הדין נותן Google 90 ימים כדי לשנות את הנוהג או את הפנים אפילו יותר חמור עונשים של עד 5% שלה היומי הממוצע הכנסה. אבל גם אם 90 יום השינוי הוא פגש ראשוני טוב הוא עדיין הגבוה ביותר שהוטל על חברת יחיד בהיסטוריה.

Google פקידי מיד הגיב ואמר החברה willappeal האיחוד האירופי, בסדר Margrethe Vestager של הקבוצה. הם ציינו כי אנדרואיד נתן לקוחות יותר חופש, לא פחות. את המערכת האקולוגית נושאת את כל המאפיינים הדרושים על תחרות הוגנת – "חדשנות מהירה במחירים נמוכים יותר".

זו לא הפעם הראשונה Google פרצופים בעיות האיחוד האירופי. בעבר Ms Vestager הנאשם Google של אנטי-תחרותית התנהגות ודרשו אנדרואיד לא צריך כוח יצרני ציוד מקורי כדי להגדיר את גוגל בתור מנוע חיפוש ברירת מחדל מראש להתקין את Chrome כדי לגשת ל-Google Play. כמו כן, החברה צריכה לתת ניידים מהיצרנים למכור מכשירים המבוססים יריבה מערכות הפעלה מבוסס אנדרואיד הוא קוד פתוח וגם לתת להם להתקין מראש חיפוש משלהם שירותים ואפליקציות.

מקור 1 | מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.