סמסונג הדיווחים שואפת להשיק מתקפל לטלפון בתחילת 2019 עם 7" מסך

סמסונג הדיווחים שואפת להשיק מתקפל לטלפון בתחילת 2019 עם 7" מסך

סמסונג היא משתוקקת להיות הראשונים להשיק נכונה מתקפל טלפון (כלומר, עם אחד, ללא הפרעה מסך), טוענים יודעי דבר. זה אמור לקרות בתחילת השנה הבאה ואת החברה מאמינה זה יהיה לרענן את הביקוש במחיר גבוה טלפונים.

זה לא יקרה מיד, אבל. כאשר סמסונג טיפוס (שם קוד “הזוכה”) הולך השוק, זה יהיה פי הדיווחים, המטרה גיימרים הראשון (קהל זה פחות מחיר רגיש מאשר רוב). זה יעלה לפחות ב-1,500 דולר, סביר יותר מזה.

התצוגה אמצעים 7” כאשר פתוח, אבל קפלים כמו ארנק עבור ניידות, אומרים אנשים שראו את טיפוס. התצוגה הולך על הצד הפנימי של הקיפול, כך יש תצוגה משנית את מכסה הקדמי כאשר מקופל להראות הודעות המצלמה העיקרית היא על “חזרה”.

Samsung reportedly aims to launch foldable phone in early 2019 with a 7" screen

סמסונג הדיווחים נועדה עבור האימוץ הרחב יותר שלה מתקפל טלפונים במחצית השנייה של 2019 (כאשר ככל הנראה המחירים יהיו שפויים יותר). הם יעמדו השלישית קו הדגל הבא של Galaxy S הערה.

החברה המנהלים רואה את זה בתור אחד הגדולים מהפכות חכם עיצובים שנים רבות, הפכו את הפרויקט בראש סדר העדיפויות של סמסונג.

שמועות לעתים קרובות להזכיר עוד Samsung פרויקט – רמקול חכם. זה שם קוד לאקס ויודעי דבר אומרים צפויה להשיק לצד ה-Galaxy Note9. זה יהיה משווקים כמו high-end נגן מוסיקה עם $300 תג מחיר.

זה יהיה בשליטה קולית יהיה פי הדיווחים, יש את היכולת לכוון את הצליל, מוציאים אותו אדם ספציפי בחדר. זה יהיה מופעל על ידי ביקסבי, באופן טבעי.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.