לכבוד 10 מוגדר לקבל GPU טורבו אוטומטי מייצב תמונה באוגוסט

לכבוד 10 מוגדר לקבל GPU טורבו אוטומטי מייצב תמונה באוגוסט

Huawei תת-מותג הכבוד הוא מכריז על שתי תכונות חדשות ומלהיבות בדרכנו. הדגל הנוכחי שלה מציע, כבוד 10, בחודש הבא. אחד מהם כבר פרסום נרחב GPU טורבו, ואילו השני הוא אוטומטית ייצוב תמונה (AIS) למצלמה.

GPU טורבו, לכבוד עצמו במילים, הוא "פורץ דרך חומרה-תוכנה ואינטגרציה עיבוד גרפיקה טכנולוגיה". "מבטיחה ביצועים מהירים מהירויות כתובות משותף ביצועים סוגיות שמטרידות את הנייד גיימר חוויית המשתמש". בקיצור, זה מגדיל באופן דרמטי את עיבוד גרפיקה כוח, מגביר את ממוצע קצב פריימים. גיימרים אוהבים את זה, אז.

AIS ממזערת טשטוש מפצה מכשיר ללחוץ בזמן לכידת תמונות וקטעי וידאו. זה פתרון תוכנה זה עובד תוך 0.2 שניות כדי לזהות אם הטלפון כף יד ו-מגדיר באופן אוטומטי את החשיפה מסגור באמצעות אי זיהוי זירת צילום. זה כנראה מתגאה ב-98% דיוק על להבין אם אתה מחזיק את המכשיר ביד שלך.

התכונות החדשות יהיו חלק הגלובלית של עדכון תוכנה זה יתחיל להתגלגל החוצה כל הכבוד 10 יחידות ב-3 באוגוסט. לפני זה, כבוד תוכניות להתחיל בלעדי בטא תוכנית בדיקות, בעקבותיו של דומה סין-רק היוזמה בחודש שעבר.

זה יהיה זמין רק ל "כבוד הליבה של קבוצת האוהדים המרתק ביותר באינטרנט משפיעים חזק עם רשתות חברתיות". החברה רוצה לגייס "מבחינה טכנית אופקים גולשים אשר מתמחה בארבעה תחומים: unboxing, משחקים, זיהוי עיצוב AI צילום, ואלה אשר שמחים לחלוק את החוויות עם כבוד טכנולוגיה" לבדיקת בטא.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.