סמסונג מתכננת למזג את Galaxy S קו עם פתק אחד.

סמסונג מתכננת למזג את Galaxy S קו עם פתק אחד.

על פי קוריאנית מדיה, הפעמון, סמסונג סגן יו "ר ג' יי לי, מנסה למזג את המיינסטרים Galaxy S הדגל ההרכב ואת עט ה-נושא גלקסי המשפחה. ישנן מספר סיבות למה זה נשמע הגיוני.


Samsung Galaxy Note8

ראשית, הסינים ספקים לוקחים נתח מסיבי של סמסונג בשוק לחלוק את הסוף נמוך ואמצע טווח מגזר כאשר משתמשים מחפשים מדגמי הדגל זועף על אי-עליית מחירים. שנית, מאז שנה שעברה, זה החלק הטוב של הקהילה נאבקת כדי למצוא כל סיבה משכנעת לקפוץ על Note8 במקום להתפשר על ה – Galaxy S8+.

אנחנו הולכים לראות את אותו דבר קורה השנה עם Note9 את S9+ אם לשעבר הופך להיות הכי קרוב ממוקם שלה אח כמו קודמו. על פי הדיווחים, סמסונג מבין את זה, יש להגדיר מטרה צנועה של 12 מיליון יחידות של Note9.

ולבסוף, נראה בקו קודם לכן את הדיווחים של סמסונג משיקה לא שניים אלא שלושה Galaxy S10 גרסאות ואת S10+ נושא גדול יותר להציג.

אז אם סמסונג מחליט ללכת בדרך הזאת, אנחנו יכולים לצפות בגלקסיה S10+ לבוא עם סמלי ביותר הערה תכונת ה – S Pen. זה אומר שהמשתמשים מחפשים קלאסי Galaxy S10 הדגל ניסיון אלך על הרגיל S10, אלה שרוצים לחסוך כמה דולרים יבחר את התקציב S10 הערה משתמשים יקבלו הגדול S10+.

החלטה זו תוביל כסף משמעותי חיסכון על פיתוח, עיצוב וייצור. ייעול הדגל שלה המערך יהיה גם להפוך את החדר הקרוב גמיש להציג Galaxy X, אשר עשוי להיות ממוקם ביותר פרמיה אופציה.

מקור 1 | מקור 2 (בקוריאנית)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.