יום ראשון דיון: טעינה מהירה יותר לעומת רחב יותר תמיכה

יום ראשון דיון: טעינה מהירה יותר לעומת רחב יותר תמיכה

ביום ראשון רו Yordan מתלבטים מהיר טעינה סטנדרטי הדרך ללכת קדימה או נמשיך פתרונות אשר אמנם לא מהר יש תמיכה רחבה יותר – כמו טעינה מהירה על ידי Qualcomm ו-USB אספקת כוח.

Yordan: רחב יותר תמיכה מגביל מהירות

אני כבר להקדים ולומר, כי אחת הסיבות העיקריות אני כל הזמן ראיתי עם Huawei מכשיר הוא Super Charge-טק. זה מהיר, אמין ובאמת מגביר את חוויית המשתמש. אבל זה מוגבל ל-Huawei טלפונים, זה למה זה חייב ללכת.

בתור מישהו לתוך טק, אני עוקב באדיקות הכל חדש מחויב להפוך את חיי היום-יום שלנו יותר טוב. Meizu הציג סופר mCharge חזרה ב-MWC 2017 ו-Oppo הציג למבורגיני הגרסה שלה Oppo find X עם סופר VOOC רק לפני חודש. הדבר נפוץ בין אותם – אתה לא יכול להשתמש בטכנולוגיה על כל טלפון אחר.

אני מבין למה יצרנים לעשות את זה. הם רוצים את המכשירים שלהם יש משהו ייחודי ובלעדי. אבל במרדף שלהם של ייחודיות, מקבלי לסטות מן הממוצע ג ' ו מי לא אכפת מותגים, הוא רוצה טלפון טוב יותר. ושם של קוואלקום QC שימושי.

את הטעינה מהירה הפתרון הוא קצת שונה מאשר VOOC מ הטכנית נקודת מבט. בעוד Oppo מצליח לקחת את החום של הטלפון ושמתי אותו במטען, כל טלפון עם ניצול של QC 3.0 יקבל יותר חם.

כמובן, בתאוריה זה יכול להיות רע עבור הטלפון בטווח הארוך, אבל עד כה לא שמענו על כשל חומרה בשל מצב סוללה טעונה.

אז יש לך את זה – Qualcomm מצא פתרון עבור כל טלפונים חכמים, אבל כמה חברות רוצים את כל התהילה לעצמם, ומכאן הדמיון Dash/סופר/VOOC תשלום פתרונות. אבל רגע, יש לנו גם בחירה טובה יותר – USB אספקת כוח. הטכנולוגיה עובדת עבור כל דבר, החל קטן מכשירי חשמל למחשבים ניידים ענקית עם סוללות.

הנוכחי USB סטנדרטי מאפשר עד 100W טעינה בזמן נתונים מועברים. אז למה אנחנו לא יכולים לקבל אודיו, נתונים וכוח עם אחד את אותו כבל? למה אנחנו צריכים להיות מצומצם של יצרנים מסוימים? אני אשאיר רו לענות על זה.

רו: מהירות היא כל מה שחשוב.

זוכר את Betamax ו-VHS מלחמה? ובכן, אם אתה ישן מספיק, בטח. בהזדמנויות רבות לאורך ההיסטוריה של הטכנולוגיה, יש קרב בין סטנדרטים עד שאחד מהם מוכיח להיות מעולה. אנחנו רואים את אותו הדבר עם טעינה תקני במשך כמה שנים. ועכשיו, קנייני סטנדרטים מנצחים ואנחנו צריכים לראות את זה עד הסוף.

לנו, בתור משתמשים, תוכל בהחלט ליהנות מכל אחת מאוחדת תקן טעינה זה עובד על כל המכשירים, אז כאשר אתה מבקר חבר, הוא פשוט מעביר את המטען שלו וזה יעבוד גם עם המכשיר שלך כפי שהיא עושה עם שלו. אבל במציאות הנוכחית טעינה מהירה סטנדרטי על ידי קוואלקום היא לא מהירה כמו אחרים OEM כמו Oppo, OnePlus ו-Huawei. כמו כן, הוא מייצר יותר חום מאשר VOOC, דש תשלום שהופך את זה הרבה פחות רצוי אפשרות.

רק פתרון סביר בשלב זה יהיה של גוגל כוח משלוח באמצעות USB-C. עם זאת, זה דורש USB-C על שני הקצוות של הכבל, אשר הוא יקר באופן בלתי סביר, לפחות לעת עתה. והעובדה אלה USB-C כבלים צריך עוד pin כדי משא ומתן בין מכשירים פותח אפשרויות חדשות בעיה עם ביקורת כבלים.

להיפך, סטנדרטי, יהיה מסוגל להפעיל את מחשבים ניידים, מסכים, טלפונים חכמים וטאבלטים בזמן העברת הנתונים, אך זה עדיין תלוי היצרנים כמה של 100W הכוח להגביל הם משתמשים. קח את גוגל פיקסל 2 ו – פיקסל 2 XL, למשל. שלהם מטענים מדורגות ב-18W, אבל הם עדיין דרך מאחורי Oppo, OnePlus ו-Huawei טק במונחים של מהירות. וטעינה במהירות זה מה שאנחנו מחפשים, נכון?

אז למה זה קורה? ובכן, Huawei ו-Oppo מצא את הדרך להגביר את מהירות של טעינת מבלי לעבור מעל 5V. Oppo/OnePlus טעינה טק, למשל, לוקחת את החום על ידי עושה את כל המתח ואת הזרם המרה של הטלפון לתוך תא המטען, כדי מגביר את מהירות הטעינה, הן ביעילות לפצל את התא לשני חצאים. זה מצב הסוללה מתמלא במהירות כפולה כי התאים הם ממלאים בו זמנית.

אז בסופו של דבר, יצרני ציוד מקורי של חלופה הוא עדיין יעיל יותר בהשוואה כוח משלוח רגיל ללא העלאת מתח. ועכשיו, אני מעדיף לדבוק מה הכי טוב וזה, למרבה הצער, קנייני הטעינה הרגיל של יצרני ציוד מקורי, כי מהירות היא כל מה שאני צריך.

וזה לא לוקח הרבה נוחות משם גם – אתה עדיין יכול לטעון את ההתקן עם איזה מטען. קצת איטי, בטוח, אבל טעינה מהירה תקן מקסימום את הסוללה כל כך מהר, אתה לא תצטרך לבנה הרחק מן הבית או המשרד שלך.

אל תבין אותי לא נכון, אבל. אם הם ימצאו פתרון טוב יותר זה עובד עבור כל, אני בעד מאוחדת תקן טעינה. וחוץ מזה, גוגל צפויה כוח כל יצרני ציוד מקורי בעתיד הקרוב כדי לתמוך USB-PD בכל מקרה. הנה מה אנדרואיד 7.0 נוגט CDD קורא:

סוג-C מכשירים מומלצים בחום לא תמיכה קניינית, שיטות טעינה לשנות Vbus מתח מעבר מחדל רמות, או לשנות את הכיור/מקור תפקידים בתור שכזה עלול לגרום בעיות פעולה הדדית עם מטענים או התקנים התומכים בתקן USB Power שיטות משלוח. אמנם זה נקרא כמו "המליץ", ב גירסאות אנדרואיד בעתיד אנו עשויים לדרוש מכל סוג-C התקנים לתמיכה מלאה יכולת פעולה הדדית עם סוג רגיל-C מטענים.

למרות שזה עדיין לא "מומלץ בחום," אנו עשויים לראות את הטקסט שונה ל "חובה" עבור כל הטלפון החכם ספקים.

#qp_main2016097 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2016097 {max-width:815px; margin:0 auto;}

מה אתה מעדיף?
מהירות טעינה קנייני
תקן טעינה רחב יותר עם תמיכה

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.