סמסונג שוכר Nvidia ותיק לכאורה כדי לעבוד על הבית GPU

סמסונג שוכר Nvidia ותיק לכאורה כדי לעבוד על הבית GPU

לפני זמן מה דיווחנו כי סמסונג היא לשכור אנשים כדי לפתח בית ב-GPU , ונראה שהם מצאו את האדם הנכון להוביל את הקבוצה – צ ' ין-פינג לו, PhD, הידוע גם בשם CP. הוא GPU ותיק לאחר שעבד על של Nvidia nForce שבבים עם משולב GPU על MediaTek של הצוות שעבד על בית ב-GPU.

“מה MediaTek GPU?”, אתם בטח תוהים. החברה הדיווחים רציתי להיות עצמאי יותר מן היד, ולא דמיון, אז זה התחיל לעבוד על עצמו GPU עיצוב רק לבטל את הפרויקט (אשר, לפי איך שזה נשמע, היה קרוב לסיום).

CP עכשיו סמסונג התמקדה SGPU פרויקט של סמסונג GPU. העבודה נעשית ב אוסטין, סן חוזה, ומרכז מידע רשמי טוען כי העיצוב החדשני יספק ביצועים גבוהים לכל ואט (סימולציות הראו יותר טוב ממה שציפיתי ביצועים).

Samsung hires Nvidia veteran allegedly to work on in-house GPU (with AI applications)

המחקר שהוביל GPU עיצוב מסתבר התחיל בבית של סמסונג southkorea. kgm מתקנים, אשר היו חוקרים VLIW עיצובים יכול לעבד כמויות גדולות של נתונים במהירות. זה נהדר עבור עיבוד גרפיקה, כמובן, אבל אולי יש יישומים ב-AI מדי.

CP יש מספר פטנטים, אשר מתייחסות Gpu ו " למידת מכונה (אם אתה סקרן, אתה יכול לבדוק כמה מחבריו בינוני פוסטים). הוא גם סמנכ "ל חומרה הנדסה ב NovuMind, אשר מבקשת לפתח כוח יעיל AI צ' יפס. זה כמובן יהיה עניין ביקסבי הקבוצה, אבל למידת מכונה עשה דברים מרשימים לצילום דיגיטלי, כמו גם.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.