קוואלקום לא יותר: אפל באופן בלעדי להשתמש לאט יותר מידע מודמים בשנת 2018 iPhones

קוואלקום לא יותר: אפל באופן בלעדי להשתמש לאט יותר מידע מודמים בשנת 2018 iPhones

אפל, קוואלקום כבר בטווח הארוך מחלוקת משפטית, תובעים אחד את השני קדימה ואחורה. הנה ציר הזמן של האירועים שהתרחשו מאז 2017.

היום, CNET מדווח כי קוואלקום עוד תספק אפל עם צ ' יפס שלה 2018-iphone. ג ' ורג ' דיוויס, קוואלקום הכספיים של המפקד אמר "אנחנו מאמינים אפל מתכוונת לעשות אך ורק שימוש של המתחרה שלנו מודמים ולא שלנו המודמים שלה-iPhone הבא לעיתונות," במהלך רווחים שיחה עם אנליסטים בתעשייה.

אין זה אומר כי קוואלקום ואפל נעשים לנצח, על פי כריסטיאנו אמון, הראש של קוואלקום של צ ' יפ המחלקה. החברה מאמינה שזה יכול להיות ספק אפל בעתיד.

בשנים האחרונות, אפל יש להשתמש הן אינטל ו-Qualcomm מודמים שונים גרסאות שונות של דגמי האייפון השונים באינטרנט עדויות חוו האות חזק יותר ו-LTE במהירויות האלה עם קוואלקום מודמים.

למעשה, רק לפני יומיים, Qualcomm ו-Ookla. Speedtest.com הוכיח את דרכה מיליוני בדיקות Qualcomm מופעל על אנדרואיד מכשירים מהירים יותר מאשר של אפל על מכשירים במיוחד בשימוש המודיעין מודמים: 53% מהר יותר על T-Mobile ו-40% מהר יותר ב-at&T.

קוואלקום לא כתוב במפורש מה המתחרה אפל היה לקנות מודמים מ, אבל אנחנו די בטוחים של אינטל. אנו תוהים אם המידע יהיה מסוגל לשמור על קשר עם ה-iPhone של ייצור או דרישה אם אפל תמצא עוד יצרנית שבבי לספק מודמים במקרה של מחסור. בכל מקרה, קוואלקום לא יהיה חלק 2018-iPhone. .

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.